Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лип 2019

Тетяна Кубишка: "Щастя не потрібно чекати, воно є навколо і всередині нас"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це і є саме життя, це відчуття, що саме зараз тобі добре, незважаючи на суспільні настрої та "моду", – розповідає Тетяна Кубишка – героїня Щастя на НародUA.

Я вирішила бути щасливою і повністю змінила стиль життя

65914789 409224956605320 8127077365353283584 n

Мене звати Тетяна, я мандрівниця, мрійниця і люблю вивчати мови. Ще рік тому я була «офісним планктоном», але мріяла перетворити любов до мандрів у професію. Спершу стала гідом по Україні і щовихідних просто з роботи мчала з групою в Карпати. Але я вирішила бути щасливою не лише 2, а 7 днів на тиждень, і повністю змінила стиль життя.

Для мене важливо наповнюватися і ділитися. Відчувати себе захищеною, коханою, мати людей, з якими один одного підтримуємо і даруємо крила. Я наповнююся у мандрах, вивчаючи нові традиції, місця, людей. Люблю гуляти, писати, розповідати.

Після візиту в Будапешт у мене зажевріла мрія жити там, вивчати мову, і розказувати гостям таємниці міста. Я не знала як це зробити, але тепер можу сказати, що коли приходить ясне бажання, тоді й знаходяться можливості нізвідки, просто «з Всесвіту». Саме тому я змінила затишний офіс і чудовий колектив у Києві на університетську аудиторію в Будапешті. Хтось скаже, що гуртожиток, маленька стипендія, уроки, екзамени і невизначеність – це не альтернатива стабільній роботі і зарплаті, але я нарешті можу самостійно планувати день і робити те, що приносить  задоволення – гуляти містом, ходити в театри, зустрічатися з друзями, вчитися танцювати, співати, створювати речі своїми руками, – вдень або ввечері, а не чекати для цього вихідних. Важко повірити, але за рік інтенсивного навчання я насправді відпочила від непотрібних нервових навантажень і навчилася цінувати свій ресурс, та і взагалі розвинулася як особистість.

Що таке щастя?

65760986 1252310714929473 7413061175769825280 n

Для мене щастя – це і є саме життя, це відчуття, що саме зараз тобі добре, незважаючи на суспільні настрої та "моду". Це шлях до своїх мрій і розуміння того, що ти на своєму місці і рухаєшся у правильному напрямку. Можливість робити те, що приносить задоволення і наповнює світ навколо тебе позитивом. І відсутність необхідності займатися протилежним.

Щастя не потрібно чекати, воно є навколо і всередині нас, для його віднайдення потрібно лише подружитися з собою і навколишнім світом – зрозуміти себе, свої бажання, таланти, ресурси, і що можливості безмежні. І навіть найзаповітніші мрії, що здавались нереальними, одного дня можуть здійснитися.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему