Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Лют 2015

Тетяна Коваленко: «Щастя – відсутність страху і духовний розвиток»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Нашій сьогоднішній щасливій героїні Тані Коваленко - лише 14, та її роздуми про щастя далеко не дитячі. Її щастям давно перестали бути ляльки в рожевих сукнях та смачні цукерки. Юна мешканка Новоград-Волинського бачить щастя зовсім не в тому.

- Щастя - це якщо є мама, тато і сестра. Якщо ці люди є у вашому житті, то ви вже щасливі! Щастя - це якщо є кохана людина, яка тебе підтримає в тяжку хвилину.

Якщо для вас щастя – це сім'я та діти, то ви будете шукати саме їх. А от якщо вашим щастям є самореалізація, ви будете шукати своє покликання в житті. А, знайшовши його, зробите все для досягнення успіху у вибраній сфері.

Критерій щастя у вигляді фінансового благополуччя буде змушувати ваш шукати матеріальну незалежність.

Але, недивлячись на все це, у вас буде жити страх. Ви будете боятися втратити те, що надбали зовнішнім шляхом. І саме цей страх не дозволить вам повноцінно насолоджуватися своїм щастям. Тож, своє щастя я бачу саме у відсутності цього страху. Я хочу бути щасливою і не боятися втратити свої надбання.

Також своє щастя я бачу у духовному розвитку. Коли я розвиваюся як особистість і маю гарні результати, автоматично стаю щасливішою.

Зі сказаного мною вище можна зрозуміти, що шляхів до досягнення щастя безліч, як і самих щасть. Та, на мою думку, кожен сам повинен його обрати.

 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему