Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Квіт 2016

Тетяна Король: «Щастя – їхати додому»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наша сьогоднішня героїня рубрики Щастя Тетяна Король родом зі Львова. "Щастя – ліпити сніговиків і їсти варення. Щастя – це маленький літачок, якого тобі зробив однокласник у 5 класі. Щастя – це розкішна випускна сукня, про яку ти мріяла всі 11 років у школі. Щастя – це час і місце, де ти зараз", - говорить вона.

І хоч сьогодні Тетяна Король навчається в іншому місті, але завжди радіє, коли на свята їде додому.

4565465465467.

Що таке щастя?

— Людина – це щаслива істота, яка цього ще просто не збагнула. Ми всі крутимося у своєму колесі, своєму атракціоні, яке називаємо долею, і дуже рідко до нас приходить думка про те, щоб цю розвагу закінчити. А прекрасне життя тому, що ми можемо відчувати щастя. Саме це тримає нас тут, на землі.

Для мене щастя – це кожен прожитий день, коли світить сонце, йде дощ або віє вітер. Щастя - бути поруч з коханим і відчувати його любов. Щастя - присягати українському народові на вірність і виконувати цю обіцянку. Щастя – мати гарну синеньку форму, яка зобов’язує до добра.

Щастя - проводити час з друзями. Щастя – ліпити сніговиків і їсти варення. Щастя – це маленький літачок, якого тобі зробив однокласник у 5 класі. Щастя – це розкішна випускна сукня, про яку ти мріяла всі 11 років у школі. Щастя – це час і місце, де ти зараз.

Найбільше щастя для мене – це моя родина і свята, які ми проводимо разом. Повертатися на свята додому – це те, заради чого я готова на все. Якось так повелося, що на свята родина збирається разом, і навіть сьогодні, коли мені трохи за 20, я щаслива, що мої рідні поруч зі мною на свята.

Щастя – це Різдво, Новий рік, день Незалежності та будь-який інший день у Львові, вдома.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему