Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Груд 2015

Тетяна Кас’яненко: «Щастя - це буденні речі»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Тетяна Кас’яненко - героїня Щастя на Народ UA. "Мені приносить радість та щастя звук дощу, муркотіння мого улюбленого кота, запах свіжої випічки, свіжої завареної кави, дотик до нової сторінок нової книжки, мамині обійми, посмішки друзів", - каже вона.

Тетяна Кас’яненко, 25 років, проживає у місті Дніпропетровськ. Обожнює подорожувати, цікавиться вивченням іноземних мов та рукоділлям.

Що таке щастя?

- Для мене щастя – це купа маленьких приємних спогадів та моментів. Вони зігрівають  душу тоді, коли тобі сумно. Таке не забувається. 

Правду кажуть, що щастя слід шукати в простих та буденних речах. Мені приносить радість та щастя звук дощу, муркотіння мого улюбленого кота,  запах свіжої випічки, свіжої завареної кави, дотик до нової сторінок нової книжки, мамині обійми, посмішки друзів.. Це все прості банальні речі, але скільки задоволення та щастя приносять. Більшість з цього всього не купиш за гроші.  Це і робить їх безцінними.

Можливість бачити живими та здоровими своїх близьких, коханих та рідних, займатись улюбленою справою, подорожувати, мати можливість розвиватись  - ось істинне моє щастя.

Живи кожен день так, як би ти жив все життя саме для цього дня. Насолоджуйся світом та кожним моментом життя. Будь щасливий саме зараз. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему