Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Груд 2016

Тетяна Качак: «Щастя – це відчуття, що ти маєш КРИЛА»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Тетяна Качак – героїня Щастя на НародUA. "Кожна людина сама вирішує: бути їй щасливою чи ні. І тільки від неї залежить оце уміння БУТИ ЩАСЛИВОЮ", – розповідає вона.

Тетяна Качак, 37 років,  Івано-Франківська область. Кандидат філологічних наук, доцент, докторант ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», літературознавець; голова Івано-Франківської філії Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва, Член Ради Центру, експерт з методик читання  в рамках соціокультурного проекту «Вся Україна Читає Дітям». Молодий вчений року (Відзнака Голів Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківської обласної ради 2012 р.)

Займається науковим дослідженням літератури для дітей та юнацтва; промоцією сучасної дитячої книжки та дитячого читання.  Авторка підручників для студентів «Українська література для дітей та юнацтва», «Зарубіжна література для дітей» (у співавторстві), монографії «Художні особливості жіночої прози 80-90-х років ХХ століття», збірки наукових праць «Література для дітей та дитяче читання у контексті сучасної літературної освіти»,  численних літературознавчих публікацій та рецензій. Член журі літературних премій («Великий Їжак» 2012, «Кальміус» 2016, експерт у номінації «Дитяча проза» Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» 2015, 2016).

Одружена, виховує двох доньок – Христину (19 років) та Богдану (9 років).

Що таке щастя? 

Щастя – це відчуття, що ти маєш КРИЛА. 

«Людина нібито не літає, а крила має…», - пише Ліна Костенко

… Вони, ті крила,

Не з пуху-пір'я,

А з правди.

Чесності і довір'я.

У кого – з вічного

Поривання.

У кого — з вірності
У коханні.

У кого — з щирості

До роботи.

У кого - з щедрості

На турботи.

У кого — з пісні,

Або з надії,

Або з поезії,

Або з мрії.

І це дійсно так.  Я щаслива, бо я маю Крила. А крила – це любов, радість, натхнення, задоволення, море позитивних емоцій і драйву, бажання рухатися вперед, креативити і втілювати в життя цікаві ідеї.

Я щаслива, бо закохана у цей прекрасний світ, свою сім’ю, рідних і близьких мені людей, закохана у справу, яку роблю. Я навчилася насолоджуватися кожною миттю життя; дякувати Богу за те, що чує кожну нашу молитву і оберігає нас завжди і всюди; бути вдячною тим, хто щирий і завжди поруч.

Звичайно, життя, як мозаїка, складається з різних моментів, ситуацій, подій. Але в кожному випадку намагаюсь бачити позитив. Моє життя цікаве і колоритне. Щодень реалізовую J себе як мама, дружина. Щаслива, що маю двох чудових дівчаток і тішуся їх успіхами та досягненнями. Щаслива, що маю маму, яка завжди і у всьому мене підтримує і надихає. У мене найкращі друзі: щирі та світлі душею.

Я люблю свою роботу, бо маю можливість професійно зростати, спілкуватися з цікавими і талановитими людьми, подорожувати, зустрічатися з неординарними особистостями, які багато чого досягли в житті і з яких можна брати приклад. Задоволення отримую від спілкування з креативними студентами, які вміють дивувати по-справжньому, в серцях яких горить жадоба до знань і самореалізації. Щасливою мене роблять успішно реалізовані  проекти, задуми. Щиро тішуся, коли зустрічаю однодумців і так само позитивно налаштованих людей.

Я думаю, що кожна людина сама вирішує: бути їй щасливою чи ні. І тільки від неї залежить оце уміння БУТИ ЩАСЛИВОЮ.

Рецепт щастя

Мій рецепт щастя дуже простий:

  1.  Навчитися насолоджуватися життям і цінувати кожну мить.

  2. Бути задоволеним усім,  що маєш.

  3. Бути вдячним.

  4. Любити і поважати тих, хто поруч.

  5. Не впускати у своє серце злоби, заздрості, ненависті.

  6. Уникати людей заздрісних, цинічних і дволичних.

  7. Створити собі комфортне коло спілкування з людьми щирими і світлими, які надихають, додають позитиву, близькі своєю енергетикою

  8. Не бути егоїстичною і поважати право інших на вибір, власний простір, уподобання.

  9. Любити те, що робиш і робити те, що любиш.

  10. Цілеспрямовано іти до своєї мети своїм власним шляхом.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему