Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Груд 2016

Тетяна Кабацій-Білак: «Щастя схоже на мелодії для медитації»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Тетяна Кабацій-Білак – героїня Щастя на НародUA. "Десь у закутках душі завжди має жевріти часточка щастя", – розповідає вона.

Тетяна Кабацій-Білак, 33 роки, м. Мукачеве Закарпатської області. За професією юрист. Керівник "Жіночого клубу українок". Голова Мукачівської міської організації політичної партії «Європейська партія України». Працює над 22 інвестиційними проектами.

Що таке щастя?

Мені здається, що щастя схоже на мелодії для медитації… Близько двох років тому, читаючи книгу «Как иметь то, что хочешь и хотеть то, что имеешь» я відкрила для себе медитацію і зараз намагаюся кілька хвилин на день приділяти їй. Для мене це, перш за все, позитивний настрій. Саме через медитацію у своє життя можна впустити багато цікавого – людей, події і навіть здійснити мрії.

Гадаю, що у різні періоди свого життя кожна людина по-своєму щаслива. П’ятирічна дитина радіє тому, що їй батьки дозволили морозиво, учні в школі – що гарно списали самостійну роботу, отримали «за так» хорошу оцінку, студенти радіють зданому «заліку», а далі серйозніше – вдалому заміжжю, взаємному коханню, народженню дитини, кар’єрному росту і так можна довго продовжувати… Всі ці життєві події – частинки щастя. Саме з них воно і складається.

13346991 1635431786777640_1937297274749451464_n

Щастя, на мій погляд, це – стан душі. Якщо в душі людина щаслива, то всі інші події, які з нею відбуваються лише підсилюють його.

Не так давно я відчула щастя так, як не відчувала раніше. Це стан, коли ти дійсно не йдеш, а пливеш і нема меж ні в чому. Відчуття, що все, що захочеться можеш зробити, коли зранку думаєш про щось, а після обіду це здійснюється. Не вірите? А я маю свідків!

Мабуть, направду ми є результатом наших думок… А ще я вірю в те, що правда краща, ніж будь-які хитрощі. Треба жити по-чесному, бо в житті діє «закон бумерангу». А отже – краще відправляти у всесвіт щось добре.

Мені здається майстерністю та найвищою ознакою гармонії – навіть у не найлегші періоди свого життя бути щасливим. Десь у закутках душі завжди має жевріти часточка щастя – яким би великим не був біль та розчарування.

Як я відчуваю щастя? Це тепло всередині…

Сьогодні я абсолютно щаслива. Я маю добре оплачувану та улюблену роботу, а мій зовнішній вигляд – відображення стану моєї душі. Моя люба донечка – це моя подруга. Мої батьки – поруч і завжди можуть розраховувати на мою допомогу та підтримку. А ще – у мене є дорога серцю людина, яка розуміє і підтримує мене, мої ідеї, задуми. У цьому і є щастя!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему