Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Жовт 2016

Тетяна Іващенко: «Щастя – це завжди тримати двері серця відчиненими»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Тетяна Іващенко - героїня Щастя на НародUA. "У моєму житті завжди є місце для щастя, тому що двері мого серця завжди є відкритими", -говорить вона.

Тетяна Іващенко, 22 роки, проживає у місті  Вишгород  Київської області. Наразі вона студентка КНЕУ. Обожнює спорт, читати книги та цікавиться іноземними мовами.

Що таке щастя?

Найцінніше, на мій погляд, у світі – це здоров’я. Відповідно, щастя для мене – це щасливі та здорові рідні люди. 

Я думаю, що потрібно радіти простим речам в своєму житті. Я відчуваю прилив щастя, коли хороша погода за вікном або коли незнайома людина посміхнулася мені серед натовпу. Таке, правда, буває не так часто, як хотілось би, але все ж таки трапляється.

Іноді щастя часто залежить від нашого вибору – бути щасливим чи ні. Також, звісно, щастя приносить кохана людина. Якщо маєш можливість бачити цю людину кожного дня і знати ,що в неї все добре, чи бути з нею разом, то це щастя.

Тому щасливими нас роблять найчастіше інші люди, дорогі нашому серцю.

В моєму житті завжди є місце для щастя, тому що двері мого серця завжди є відкритими. Кожен день  стараюсь бачити навколо щось хороше, примножувати, ділитися цим з іншими, чи то допомогти бабусі перейти дорогу, чи допомогти другові з вирішенням складного завдання, чи просто сказати батькам, як сильно я їх люблю.

Робіть добрі справи кожного дня, люди!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему