Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Трав 2016

Тетяна Іваніцька: «Щастя – це допомагати ближнім»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Тетяна Іваніцька – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – суб’єктивне поняття, у кожного воно своє, неповторне, яке, немов світогляд, витинається протягом усього життя. І яке воно – залежить від майстра, що над ним працює", – стверджує вона.

Тетяна Іваніцька, 20 років, місто Тернопіль. Навчається в медичному університеті, займається громадською активністю, пише вірші. З того часу, як випустила у світ дебютну поетичну збірку “Carpe diem” (лат. «Лови момент»), ловить кожен приємний життєвий момент і не втрачає нагоди бути щасливою.

Що таке щастя?

Все життя ми мчимося за ілюзорними пристрастями, мріємо отримувати неосяжне та перемагати непереможне. Щоразу, підкорюючи вершину, ми поспішаємо досягати нову й у цій вічній гонитві забуваємо цінувати, здавалося б, прості та надзвичайно важливі речі, які повсюди нас оточують. І жаль, що приходимо до тями найчастіше тоді, коли втрачаємо їх.

Звісно, щастя – суб’єктивне поняття, у кожного воно своє, неповторне, яке, немов світогляд, витинається протягом усього життя. І яке воно – залежить від майстра, що над ним працює.

Для мене щастя – робити добро, допомагати ближнім, мінятися самій та змінювати світ на краще, дарувати людям радість.

hgUeHJIn9nc

Це здорові батьки, міцна та дружня родина, яка постійно мучить тебе питанням: «Коли ти, нарешті, вийдеш заміж?»

Щастя – кохана людина та вірні друзі.

Щастя – до смерті любити свою країну.

Щастя – можливість реалізовувати свої мрії, подорожувати, писати вірші, милуватися заходом сонця, слухати улюблену музику, їхати в потязі, пити найсмачнішу каву, гуляти з собакою, посміхатися незнайомцю, танцювати під дощем, не спати всю ніч, ловити язиком сніжинки, співати пісні під гітару біля багаття.

Щастя – кайфувати та ловити кожен момент!

Щастя – це кожного вечора, лягаючи спати, дякувати Богу за чудовий день, близьких людей і те, що ти маєш зможу насолоджуватися цим прекрасним світом…

Краса – всередині нас. Шукайте у своєму світі чудо, ловіть моменти та будьте щасливими!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему