Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Лист 2016

Тетяна Данилик: «Щастя – це рідні люди»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Тетяна Данилик – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це мій дім, мої дітки, мої сестри. Щастя, що ми можемо бути здоровими, бачити сонце на небі, чути музику, відчувати чиїсь дотик.. Це є щастям!", - говорить вона.

38 років, проживає у м. Судова Вишня Львівської області. Пані Тетяна активно займається торгівлею. Крім того, вона полюбляє читати та проводити свій вільний час з рідними та друзями.

Що таке щастя?

На мій погляд, щастя – це щось неймовірне, божевільне. Але якщо заглибитись, то для мене щастя – це  коли  твої дітки здорові, усміхаються, роблять перші кроки в життя, йдуть в перший клас, потім в ліцей, інститут, на першу роботу, закохуються, одружуються, дарять внуків.. Вони все життя нам дарують щастя. Заради них потрібно жити. Заради того, щоб бачити їхнє щастя та радіти поруч з ними.

Щастя – це мій дім, мої дітки, мої сестри. Щастя, що ми можемо бути здоровими, бачити сонце на небі, чути музику, відчувати чиїсь дотик.. Це є щастям! 

Велике щастя та радість, коли зранку прокидаєшся і твоя родина жива, здорова, коли в своєму віці Ти маєш на кого опертися, маєш сильне плече, на яке можеш  схилити свою голову, коли не задумуєшся, що приготувати поїсти, що купити, в що вдягнутися, бо це все буденне!

Щодо моментів, які нагадують мені про щастя, то це очі коханої людини, перші рухи дитини, солодкі оченята моєї малечі, коли лежали біля мене в родильному домі.

Бажаю всім такого щастя, як у мене! 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему