Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Серп 2016

Тетяна Череп-Пероганич: «Я щаслива, коли маю можливість підтримати інших»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Тетяна Череп-Пероганич – героїня Щастя на НародUA. "Тільки тоді, коли небо над Україною знову стане мирним, всі ми українці будемо щасливими на всі сто!", – говорить вона.

Тетяна Череп-Пероганич, українська письменниця, член НСПУ, журналіст, громадська діячка. Авторка дев'яти книжок прози та поезії, дипломант «Коронації слова», лауреат «Корнійчуковської премії», премій імені Івана Кошелівця та Пантелеймона Куліша. Окремі її твори перекладені польською, англійською та болгарською мовами. Народилася на Чернігівщині. Нині з родиною мешкає в Києві. Разом з чоловіком Юрієм Пероганичем заснували та розвивають мистецький портал «Жінка – УКРАЇНКА»,

Що таке щастя?

Моє найбільше щастя – моя родина! Кажу це як жінка, в якої за плечима перший невдалий шлюб, сльози, біль, розчарування… Тому нині, дякуючи Господу за те, що все лихе з його благословення лишилося в минулому, разом зі своїм коханим чоловіком Юрієм та синами Віталієм і Богданом насолоджуюся щохвилини всіма радощами життя. А воно щедре до нас на різноманітні подорожі, події, цікаві знайомства з цікавими людьми…

Я щаслива, коли маю можливість підтримати інших чи допомогти їм чимось, мені добре від того, що займаюсь улюбленою справою – журналістикою. Ніколи не зраджувала своїй професії! Як автор, тішуся тим, що маю своїх читачів, радію кожній зустрічі з ними.

У мене є все для того, щоб посміхатися, чим надихатися – дощ за вікном, захід сонця, соняшники на маминому городі, мама, яка завжди чекає на отчому порозі, любить, допомагає, друзі, які також завжди поруч і ще багато-багато іншого.

Чи можна це щастя назвати стовідсотковим? Можна було б, аби не війна на рідній землі. Вона не дає моєму щастю бути повноцінним. Звичайно ж, це вже інша тема для розмови. Але тільки тоді, коли небо над Україною знову стане мирним, всі ми українці будемо щасливими на всі сто!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему