Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Вер 2014

Тетяна Битко і щастя: мікросвіт у кожній речі

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сучасні підлітки лише зовні здаються невиправними дітьми, але часом виявляються розумними дорослими людьми, які вже не дивляться на життя крізь рожеві окуляри. Вони бачать щастя у тому, в чому багато дорослих не знайшли б нічого особливого, а також мислять більш філософськи. Цього разу щастям з НародUA ділиться Тетяна Битко.

Школярка Тетяна Битко розповідала про своє щастя із захопленням. Було справді помітно, що воно є її натхненням.

- Щастя в моєму розумінні являє собою кімнату, що пахне вітром, а волосся і подушки – осінню і трішечки морем. Чудово, коли ти переступаєш поріг свого дому і чуєш голоси рідних і близьких людей.

Щастя – це життя, наповнене сенсу, коли є заради чого жити далі, рухатися вперед. І особливе задоволення мені приносить музика, яка забирає мою душу в свій власний неймовірний світ.

Можливо, це трохи дивно, але для мене щастя – це прогулянка осінніми вулицями, коли вітер дме мені в обличчя, а червоно-жовте листя повільно вальсує у повітрі, осідаючи на землю. Від цього стає так комфортно, що я просто входжу в інший світ.

Для мене щастя може бути прихованим навіть в попутному вітерцеві, в сонці. І навіть в чашечці ароматного чаю я можу побачити цілий мікросвіт. Для кожної людини щастя різне, але найголовніше – його просто потрібно відчувати.

 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему