Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Квіт 2014

Таня Варивода: "Щастя – це не мета, а кожен наш день"

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Про своє щастя НародуUA розповідає Таня Варивода. Наш спосіб життя і те, як ми проживаємо кожен день – це і є нашим щастям.

Таня Варивода, 21 рік. Захоплюється музикою. Любить музику у будь-яких проявах. Слухає її дуже багато і постійно. Також обожнює читати книжки, особливо українських авторів, постмодернізм, щось філософське – те, що змушує задуматись про якісь глобальні, великі речі.

"Все в житті є щастям"

Дональд Трамп

Що таке щастя?

wi

 

- Деякі люди думають, що щастя – це велика мета, до якої треба йти і прагнути все життя. А я вважаю, що щастя – це спосіб життя. Це те, як ми живемо, як сприймаємо життя, як ми до нього ставимось. Також це те, як ми проживаємо кожен день і про що ми думаємо. Саме в цьому наше щастя.

Мене щасливою роблять такі прості речі, як гарна погода надворі, чудова книжка, яка мене захоплює, цікавий фільм, який змушує про щось задуматися, спілкування зі старими, надійними друзями і новими людьми.

У мене немає великої мети на все життя. У мене є маленькі цілі та, коли я їх досягаю, – це для мене вже якесь неймовірне щастя, навіть більше ніж те, яке я відчуваю кожен день.

 

wrtg

 

Я не можу сказати, що вже повністю сформулювала своє життєве кредо. Щоб його сформулювати, треба бути повністю сформованою особистістю, треба бути цілісною і самодостатньою. Я поки що в процесі. Але є фраза, яку я часто повторюю: «Ніколи ні про що не треба жаліти», адже все, що стало в минулому, все одно ми не зможемо змінити. Треба зробити висновки і жити далі.

 

Оксана Погрібна

 

Фото надані Тетяною Вариводою

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему