Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Січ 2020

Таня Ситниченко: "Немає нічого нездійсненного, щоб бути щасливою"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це позитивні емоції, відчуття, яке супроводжується усмішкою на обличчі і навіть слізьми радості", – розповідає Таня Ситниченко – героїня Щастя на НародUA.

Журналісткою так і не стала, а писати все одно душа рветься

69758071 559940744575890 8550648272740417536 n

Чому мене звати Таня? Я народилася 6 березня 1984 року, і на той час лежав ще сніг. Тато з бабусею ішли до пологового будинку і все гадали, як мене назвати, коли побачили написане ім'я на снігу. Радію, що таке, бо мені подобається.

Хотіла стати журналісткою. У школі відвідувала гурток "Рідне слово". Було приємно, коли  вчитель із літератури  читав мої  твори на весь клас. Ставили  вистави за моїм сценарієм. Пам'ятаю свою першу статтю в місцевій газеті "Знайомство у дощ", своє перше інтерв'ю з військовим про Афганістан. За моїм сценарієм відбувалося свято "Прощавай Букварику!" в класі, де навчається моя донечка. Журналісткою так і не стала, а писати все одно душа рветься. Та й не знаю, чи буде цікава моя непрофесійна писанина. Довго вагалася щодо публікації, як фея Ольга Мацо дала мені шанс, за що вдячна.

Що таке щастя?

69823553 575325919912180 6366415119324282880 n

Відповідь на це питання для кожної людини буде різна. Та й для людини у різному віці вона теж буде відрізнятися. І взагалі, я вважаю, що щастя – це позитивні емоції, відчуття лиш на деякий час від хороших подій у житті. Яке супроводжується усмішкою на обличчі й навіть слізьми радості. Пам'ятаю ці сльози, коли перший раз брала своїх донечок на руки.  

А що  для мене було б постійним щастям? Це коли б моя родина завжди була здоровою.  Вранці  веселі збирання дітей в школу, садочок і бігти на улюблену роботу. Бажати один одному гарного дня, а ввечері – сімейна вечеря з цікавими розповідями. Подорожі з веселими піснями в авто. Проведення свят зі своїми особистими сімейними традиціями. І на перший погляд, немає нічого нездійсненного, щоб бути щасливою. Та, на жаль, здоров'я від нас не залежить, і коли хвороби входять у родину, багато чого змінюється і вже немає того відчуття щастя. Тому я бажаю всім родинам міцного здоров'я, щоб із усмішкою на вустах і слізьми радості завжди були щасливими.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему