Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Лют 2016

Таня Малярчук: «Щастя - це бути кошенятком, яке грається у траві»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Таня Малярчук - героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це відчуття повного самоприйняття тут і тепер", - запевняє літераторка.

Таня Малярчук, відома українська письменниця. Проживає в Австрії. Закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, за фахом — філолог. Друкувалася в часописах «Березіль», «Четвер», «Критика», «ШО». Оповідання й есе перекладені польською, румунською, німецькою, англійською, російською та білоруською мовами. В австрійському видавництві «Residenz» вийшли дві книжки у перекладі на німецьку («Говорити» 2009 р., «Біографія випадкового чуда» 2013 р.). Відзначена премією «Kristal Vilenica 2013» (Словенія) за оповідання «Жінка і її риба». Лауреат Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського (2013).

- Щойно заради жарту, вигадуючи різноманітні визначення щастя, я раптом подумала, що таки знаю, що це таке. Щастя - це відчуття повного самоприйняття тут і тепер, що б не відбувалося і не переживалося.

Щастя - це настільки бути собою, що аж припинити про це думати. Тобто припинити бути собою і просто бути. Інакше, аніж бути собою, тоді просто не вдасться. 

1414581473144306 n

Щастя можна побачити наочно, спостерігаючи за кошенятами, які граються, наприклад. Гратися, з головою віддавшись правилам гри, це і є бути щасливим. Тобто треба уявити, що життя - це така гра і прийняти її правила.

Ці правила прості: народитися, вчитися, любити, ненавидіти, радіти, сумувати, страждати, усвідомлювати, пізнавати, працювати, вмерти. Додайте ще кілька своїх. Треба просто прийняти ці правила, не опиратися добрим чи поганим почуттям, коли треба - страждати, коли треба - сумувати, не опиратися любові, не опиратися смерті, і тоді прийде щастя. 

Щастя - це бути кошенятком, яке грається у траві.
Так просто, що я аж заплуталася і стала нещасною :-)

 

Фото з особистого архіву письменниці

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему