Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Вер 2017

Таня Лукаржевська: "Щастя – це емоція, яку словами неможливо передати"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Знайди своє призначення в Житті, і воно неодмінно зробить тебе Щасливою Людиною! Адже, що може бути кращим за те, що ти займаєшся тим, чим тобі хочеться?" – розповідає Таня Лукаржевська – героїня Щастя на НародUA.

Таня Лукаржевська, 37 років, м. Київ. Інженер-механік за першою освітою, менеджер-економіст за другою освітою і майстер вишиваного мистецтва за покликом Душі. Волелюбива, БожеВільна, Щаслива, самодостатня дівчина, яка йде своєю РІЗНОКОЛЬОРОВОЮ смугою ЖИТТЯ.

Що таке щастя?

Я відчуваю, що про Щастя мало говорити, його треба відчувати. Це та емоція, яку словами ніколи не можливо передати. Це той стан Душі, який потрібно вміти впіймати.

Щастя не варто шукати в грошах, стосунках, матеріальних благах, друзях, інших містах і країнах… Хоча, ейфорію Щастя ці речі дають, я згодна… Але на який час вистачить тобі цього Щастя? На день, тиждень, місяць чи рік…??? А потім, що…? Потім знову шукаєш… Часто буває, що в тих пошуках і сам вже не знаєш, що чи кого шукати, щоб відчути себе Щасливою Людиною.

І з плином часу я зрозуміла, що все ж таки Щастя варто шукати в собі!

В чому я відчуваю себе Щасливою Людиною? Та все дуже просто… Я Щаслива в кожному моменті свого Життя!

Перш за все це безумовна Любов до себе, до батьків, рідних, друзів, знайомих і просто людей. Любов до Бога, щоденне спілкування з ним.  Любов до всього, що мене оточує в Житті. Спілкування з Природою і Любов до всього, що створено Всесвітом.

Щастя займатися улюбленою справою, в моєму випадку створення авторських вишитих сорочок. І за свою роботу, куди я вкладаю свою Душу, Любов, Тепло, отримувати безліч слів подяки, які надихають творити далі!

Знайди своє призначення в Житті, і воно неодмінно зробить тебе Щасливою Людиною! Адже, що може бути кращим за те, що ти займаєшся тим, чим тобі хочеться, а не тим, що диктує соціум. Щоб визначити своє призначення дай собі відверту відповідь на одне лиш запитання: «Якщо ти перестанеш отримувати кошти за виконану роботу, якою ти займаєшся зараз, скільки часу ти готовий, отак без грошей далі нею займатися?». Якщо готовий працювати без грошей, то я тебе вітаю – ти займаєшся своєю справою.

Щастя отримувати повідомлення, що мої написані роздуми надихають людей, змінюють їх і дають наснаги жити далі!

Щастя бути вільною від стереотипів!

Щастя жити своїм життям, а не життям інших!

Щастя бути собою! Без гриму, масок і ролей.  Бо ж я - це я! Іншої в Світі не існує!

Щастя, що моє Життя насичене знайомствами з цікавими людьми, що в моєму Житті є люди, які приймають мене такою яка я є, які безумовно люблять мене, а я їх. Взагалі неймовірне Щастя, коли в твоєму Житті є люди, яким ти щодня кажеш: «Дякую тобі, що ти в мене є»!

Щастя допомагати людям за покликом Душі!

Щастя, що кожен мій день насичений подіями, приємними клопотами, яскравими емоціями!

21244893 1649255485126295_1706435416_n

Ніколи не нарікай на Життя! Живи своїм Життям, а не Життям інших, пліткуючи про всіх і все! Якщо щось не влаштовує, намагайся змінювати себе, а не оточуючих тебе людей! Любов, турботу, повагу і увагу даруй безумовно! Роби більше добрих справ, не чекаючи у відповідь того ж! Не живи бартерним Життям - «ти мені, а я тобі»! Завжди посміхайся! Зосереджуй свою увагу на хорошому, створюй це хороше сам! І ніколи не чекай, що хтось прийде і зробить тебе Щасливим! Не зробить! Тільки ти сам Творець свого Щастя! Бо, ж Світ починається з тебе! У Бога немає інших рук окрім твоїх! Роби своє Життя Щасливим! Фарбуй його яскравими кольорами, заповнюй його неймовірними враженнями і незабутніми емоціями! Люби Життя! І БУДЬ ЩАСЛИВИМ!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему