Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Лют 2018

Таня Ясінчук: "Щастя – особливий вид флірту з життєвими проблемами"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Я – вигадниця ваших снів. Створюю мультфільми з пластиліну і не лише з нього, Ви їх дивитесь, посміхаєтесь, дивлячись мій сон, і стаєте щасливіші, цілісніші, просто дивуєтесь", – розповідає Таня Ясінчук – героїня Щастя на НародUA.

 28308351 856935494488587 740479843 n

Таня Ясінчук, м.Чортків

 

Громадянка Землі, журналістка, вигадниця снів

Я – громадянка Землі і патріотка рідного міста Чортків, що на Тернопільщині. За освітою – журналіст, магістр, навчалась у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Перший свій мультфільм під керівництвом фотографа Олега Марчака зробила у 15 років, «БАЗАР, або Нереальні трафунки». Після довгої творчої паузи першою своєю роботою «INFSide» здобула Гран Прікс фестивалю «Кіномедія», зняла близько десяти робіт в техніці пластилінова анімація, які відзначені номінаційними перемогами на фестивалях, одна з яких – «Теплий дощ» на пісню відомого гурту «Мері».

 

28308519 856935491155254 1209365373 n

 

Навчаю дітей художньої анімації у Чортківській Міській Музичній Школі. Володію вільною студією мультиплікації «Мураха» і ютуб–каналом HANDMATION STUDIO ANT.

Я – вигадниця ваших снів. Створюю мультфільми з пластиліну і не лише з нього, Ви їх дивитесь, посміхаєтесь, дивлячись мій сон, і стаєте щасливіші, цілісніші, просто дивуєтесь.

Що таке щастя?

Думаю, кожна людина народилась для того, щоб бути щасливою. Такий собі квест довжиною у життя, і життєві проблеми тут – просто перевірка, як ти готовий крутитись, щоб цього щастя досягти. Щастя – особливий вид флірту з життєвими проблемами.

Мене робить щасливою сам факт, що я зараз можу вийти зі студії і побачити сніг, людей, які мені небайдужі, що можу почитати хорошу книжку, позайматись орігамі, що можу відзняти нову роботу, яка прийшла мені в голову, що можу комусь надіслати картину, що є люди, з якими є про що говорити і можна просто от так взяти і написати їм листа.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему