Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Бер 2017

Таміла Тарасенко: "Щастя – це розповідати свої історії людям"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Інколи слово "щастя" видається таким величним, що виникає невпевненість, а чи можна використовувати його у щоденному вжитку?", – розмірковує Таміла Тарасенко – героїня Щастя на НародUA.

Таміла Тарасенко народилася в щедрому на сонце та степові вітри Гуляйполі. Дитячі роки провела в неймовірно гарному старовинному місті Чернігові. Зараз живе і працює в Запоріжжі – місті, яке свого часу сподобалося їй з першого погляду, а коли завітала на Хортицю, то остаточно переконалася, що це місто – «її». Серед захоплень – читання, письменство та мандри, а також спогади про цікаві моменти життя та зустрічі із гарними людьми.

Що таке щастя?

«Щастя» – чудове слово, велике і всеосяжне, мов небо. Та інколи воно видається таким величним, що виникає невпевненість, а чи можна використовувати його у щоденному вжитку?

Мить, коли сидиш біля підвіконня з цікавою книгою та улюбленим кухликом із чаєм і вдивляєшся в останні краплі дощу – це вже щастя? Чи просто радісне передчуття, що от-от можна вискочити на вулицю, пропахлу дощем, задерти голову до вмитого неба і видивлятися у щойно народжену веселку?

Коли захоплює подих від того, що промінь осіннього сонця якось аж театрально-гарно підсвітив жовтаві кленові листя – знову ж, щастя чи мить радості?

Дзвінок від людини, яка давно переїхала в інше місто і раптом сьогодні згадала про тебе без приводу. Ще й ти чомусь сьогодні зранку згадувала давні розмови і трохи сумувала, що не можеш зазирнути в знайомі очі. Щастя? Вдалий збіг?

Але є речі, які однозначно можна назвати щастям. Це коли знаєш, що всі, хто тобі не байдужий, здорові. Коли друзі діляться з тобою новинами про свої перемоги, впевнені: ти щиро порадієш. Коли сама досягла мети і навіть із недовірою озираєшся: невже подолала таку довгу нелегку дорогу? Коли поруч ті, хто завжди ладен підтримати у прагненнях, бо щиро вірять у тебе. І ще, щастя – то розповідати свої історії людям, чи вголос, чи на папері. І знати, що ті розповіді комусь цікаві.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему