Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Лист 2015

Таміла Домалевська: «Творчість – це для мене найбільше щастя»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Таміла Домалевська – героїня Щастя на Народ UA. «Звичайно ж, щастя – це мати здорових рідних, близьких та друзів, кохану людину, знайти себе, справу життя», – запевняє вона.

Тамілі 22 і вона з селища Чорнобай Черкаської області. Журналіст за освітою та внутрішнім покликанням. Акторка театру «Вавилон». Зі шкільних років грає в КВН. Брала участь у гумористичному шоу «Ліга сміху».

– Особисто для мене щастя – це ціла система, яка складається з багатьох частин. Звичайно ж, щастя – це мати здорових рідних, близьких та друзів, кохану людину, знайти себе, справу життя. Для мене щастя – мати людей, яким я можу довіряти, відкриватись і бути відвертою. Людей, які люблять мене і поважають.

Також для мене щастя – це бачити дитячі усмішки. Мені це приносить неабияке душевне піднесення і внутрішню енергію. Усмішка дитини – найщиріша, найсправжнісінька. Приємно бачити дитячі радісні очі, які випромінюють тепло.

Творчість – це для мене найбільше щастя. Займатись улюбленою справою – одне задоволення. Щастя – це творити «прекрасне», бути творчим і креативним без обмежень, мати натхнення та круті нові ідеї. Можливість розкрити себе, реалізуватись як особистість, займатися тим, чого бажає душа.

Щастя – займатись тим, що ти любиш. Я люблю театр. На сцені я живу. Я відчуваю себе комфортно і затишно, черпаю позитив, відчуваю піднесення і незабутні емоції, обмінююсь енергією з глядачами, завжди віддаюсь на максимум. Колись давно Шекспір сказав «вічну» фразу: «Життя – театр, а люди в ньому актори». Особисто для мене театр – це життя.

Щастя – життєва гармонія...

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему