Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Трав 2017

Світлана Петренко: "Я сяяла від щастя, бо на мене чекали приємні сюрпризи"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Я дарувала дітям книжки, а вони, я навіть і не очікувала – декламували вірші напам'ять. Оце і є моїм щастям у житті", – розповідає Світлана Петренко – героїня Щастя на НародUA.

Світлана Петренко живе в Сумах. Авторка книжок «Між простором і часом» (2016 р.) та «Усміхайся, сонечко» ( 2016 р.). Друкувалася в збірках «Обрії» (м. Ромни, 2016 р.) та «Слово» (м. Суми, 2016 р.).

18425422 1679153132114442 7379030649952103319 n1 copy

Що таке щастя?

Хто в дитинстві не любив слухати казки? Ось так і я: прибіжу до своєї бабусі: «Ба, почитай, ще почитай», а коли підросла і навчилася самостійно мислити, то почала сама вигадувати щось подібне до казки у віршованій формі. І ось нарешті прийшов той час, коли народилася моя перша книжечка для дітей. Це і є справжнє щастя, бо дизайн книги був створений не тільки моїми руками, а й маленькими ніжними рученятками діточок. Вихованці гуртка «Чарівний пензлик» намалювали мої віршики, і сталося диво: кожний учасник цього проекту на день Святого Миколая (19. 12. 2016 року) отримав у подарунок книжечку із назвою «Усміхайся, сонечко».

Я щаслива тим, що змогла не тільки видати цю книжечку для дітей (книжечка для дошкільного віку), а згуртувати коло себе малечу, яка змогла прикрасити сторінки малюнками. Це і є моїм щастям. Ця книжечка швидко розійшлася по дитсадках, школах, бібліотеках міста. Мене запрошували, я сяяла від щастя, бо у кожному заході на мене чекали приємні сюрпризи: я дарувала дітям книжки, а вони, я навіть і не очікувала – декламували вірші напам'ять. Оце і є моїм щастям у житті.

Зійде сонечко ранкове

Піде спати ніч казкова.

Зійде сонечко ранкове.

Задзюрчать струмочки гомінкі.

У саду побачу пташку,

В лузі – лагідну ромашку,

І прилинуть пісеньки дзвінкі.

На озерці лебедята,

А в гніздечку пташенята.

Жук торкає дзвоник: "Дзень-дзелень!"

По стежині пробіжуся,

І до неньки пригорнуся,

Починається щасливий день!

Світлана Петренко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему