Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Лип 2014

Світлана Олешко про велике і маленьке щастя

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Чудово та нетрадиційно сьогодні для Народ UA розповіла про ЩАСТЯ Світлана Олешко. Про те, яким ЩАСТЯ буває різним, де його знайти, як ним жити...

Світлана Олешко, 20 років. Світлані подобається бути щасливою. Танцює, подорожує, вишиває. Захоплюється своїм життям, яке дивує майже щодня. Допомагає людям.

 

Щастя – це коли мрії здійснюються. Щастя – кохати і бути коханою. Щастя – бути... Щастя – просто бути!!!

 

Для мене щастя – це здійснення заповітних мрій, справдження давно запланованого, але тимчасово недосяжного. Щастя – це те, до чого не можна доторкнутись, щастя – це те, що всередині.

 

Щастя буває велике і маленьке. Маленьке щастя – це коли ти щось довго шукаєш, дуже довго шукаєш, роками шукаєш і ніяк не можеш знайти. І зовсім неочікувано і несподівано доля тобі це приносить. Просто так приносить. Приносить, бо ти хороша людина. Ти витратила багато сил на пошуки тобі потрібного. Тому життя вирішило тебе нагородити, давши це тобі. Це маленьке щастя. Щастя, коли ти шукаєш якусь маленьку, невеличку річ, і згодом ти її отримуєш. І безмежно тішишся від цього.

 

Або, маленьке щастя – коли ти себе можеш потішити чимось приємним за те, що виконав щось складне. Маленьке щастя – купити собі щось солоденьке після тяжкого іспиту. Ха! Позитивне підкріплення ніхто не відміняв. Або коли тобі люди кажуть «Дякую!», бо ти їм допомагаєш. Бо без тебе вони не можуть...

 

А велике щастя... Воно схоже на маленьке щастя. Але воно масштабніше. Велике щастя – коли ти прагнеш чогось, дуже чогось прагнеш, але у зв'язку з певними життєвими обставинами ти цього не можеш собі дозволити. Ну буває таке... І ось настає та мить, коли тобі випадає можливість здійснити давню мрію. І ти сидиш чи ходиш і уявляєш, що ти вже там. Ти мрієш як тобі там приємно. Ти вже всіма думками там. І твоє оточення зовсім не проти того, щоб ти здійснив свою мрію, і навіть дуже підтримує тебе в цьому. І ти щасливий. Ти щасливий здійснювати свої мрії. І ти здійснюєш свою мрію і від цього стаєш ще більше щасливим. У тебе з'являються приємні спогади про це і ти радієш від них.

 

А ще велике щастя – коли твої мрії здійснюються одна за одною. Щастя, коли життя вирує. Коли ти невстигаєш відпочити від приємностей долі. Щастя, коли щодня відбувається щось цікаве, корисне, приємне. Щось таке, що приносить тобі задоволення, радість. Щастя – це несподіване задоволення. Щастя – це неочікувана радість. Щастя – коли співає серце, коли твоє обличчя не полишає посмішка, коли у тебе світяться очі, коли ти сповнений натхення, запалу і енергії.

 

f0xtqq7GDCs

Щастя буває різним. Щастя – отримати довгоочікуване визнання своєї праці. Щастя – допомагати людям. Щастя – бути професіоналом своєї справи. Щастя – саморозвиватися, знайомитись з цікавими, корисними людьми. Щастя – відкривати для себе нові горизонти. Щастя – отримати щось довгоочікуване. Можливо, банально, але щастя – танцювати з улюбленим партнером. Щастя – коли ВІН лайкнув твоє фото. Щастя – коли, після довготривалої розлуки, ви зустрічаєтесь і між вами ще досі вирує та ніжність. Щастя – дивитись у його карі очі. Щастя – бути в обіймах коханої людини. Щастя – відчувати себе потрібною. Щастя – мати друзів. Щастя – мріяти. Щастя – коли у тебе є одна або кілька людей, яким можна відкрити серце. Щастя – відпустити себе на зустріч пригодам. Щастя – приємно провести час з друзями.

 

Щастя – жити. Наповнюючи кожен свій день цікавинками. Щастя – навколо нас. Щастя – у нас самих...

 

 

Фото надані Світланою Олешко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему