Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Січ 2020

Світлана Левицька: "Щастя – жити повним життям"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – відчувати те, що робиш, іти до цілей легко, від кожного кроку отримуючи максимум задоволення", – розповідає Світлана Левицька – героїня Щастя на НародUA.

Мене звати Світлана. Живу у Львові й почуваюся щасливою.

Я пишу вірші. Захоплююся пошиттям одягу і музикою. Запустила свій проєкт під назвою "Речі, що говорять", який підтримує місцева влада. Це глибокий, сповнений патріотизму проєкт, суть якого у новітньому способі друку поезії – на повсякденному одязі. Поки працюю над якістю продукції (навчаюся шити одяг самостійно).

Що таке щастя?

79921238 432988790920109 6543133399849107456 n

Що для мене щастя? Жити повним життям. Не витрачати свій час на пусті балачки, образи та негативні прояви. Відчувати те, що робиш, іти до цілей легко, від кожного кроку отримуючи максимум задоволення. "Я можу!", – ці слова повинні  спадати на думку перед будь-якими незапланованими труднощами.

Сильні люди – ось що мене надихає! Люди, які не бояться бути НЕ СХОЖИМИ на інших. Не соромляться своєї індивідуальності, навпаки – власними проявами роблять світ навколо яскравішим і толерантнішим до нового.

Я змінююся. Прислухаюся до себе. З маленької дівчинки виростає велика особистість, готова йти лише вперед, не оглядаючись на помилки, зроблені в минулому. Ну, звісно ж, що все виходить далеко не ідеально. Але кому потрібні ці ідеали? Люди люблять людей, а не штучно сформовану картинку.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему