Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Груд 2019

Світлана Кучпилюк: "Немає ніякого секрету. Щастя – це момент"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Люди помиляються, якщо вважають щастя чимось великим і непоясненним", – розповідає Світлана Кучпилюк – героїня Щастя на НародUA.

Я біжу за своїм життєвим поїздом

78732772 2859036240781398 1064035258040582144 n

Представлюся як Світлана Кучпилюк – принаймні тексти на інші творчі речі (назвемо це так) я підписую цим ім’ям (псевдонімом).

Прийшла пропозиція написати про щастя і трішки про себе. Раніше, в свої більш романтичні часи, я багато думала і розводила філософські дебати на цю тему. Тепер або не маю на це часу, або стала іншою людиною.

Тривалий час, близько трьох місяців уже нічого не пишу. Відчуваю, ніби загубилась у просторі й часі. Ніби поїзд мого життя мчить, а я мало того, що не сиджу в ньому, а біжу за ним і ніяк не можу застрибнути в останній вагон. Ось-ось, здається, вхопилась за поруччя… І знову ні, все ще біжу. Мабуть, добре те, що я бачу той поїзд і зрідка ловлю себе на думці, що обов’язково, рано чи пізно, буду впевненим пасажиром, контролером і в кінці-кінців – кермувальником.

Дещо з біографії

Пишу скільки себе пам’ятаю. Що? Це вже інше питання. Зрозуміла, що дуже самокритична і завжди знайду до чого причепитися (у своїй роботі маю на увазі). Друкувалась у колективних збірках, інтернет-виданнях. Вела свій блог, наразі планую його закрити, але поки що рука не піднімається.

За освітою вчителька, ким зараз і працюю. Кілька років працювала копірайтером. Створила низку блогів та сайтів.

Все життя хотіла стати кращою версією себе. Здається, зараз на це у мене уже не вистачає часу. Мабуть, саме тому я біжу за своїм життєвим поїздом.

Що таке щастя?

76776609 2788328491189658 6139853090494349312 o

Так от, ближче до питання – про щастя. Вистачить і сотні знаків, щоб описати суть. Щастя:

 - у відчутті своєї потрібності,

 - у самореалізації,

- у вмінні тішитися цим світом.

Цього достатньо. Можна придумати безліч дрібних нюансів та індивідуальних побажань, та нічого не зміниться. Нам усім потрібно підтвердження, що нас люблять. Усі ми хочемо відчувати, що чогось варті як індивід та особистість. І, звісно, нашій психіці (мозку, серцю і душі) необхідно бачити та відчувати красу.

Люди помиляються, якщо вважають щастя чимось великим і непоясненним. Немає ніякого секрету. Щастя – це момент. І чим більше моментів потрібності, реалізації та краси, тим більше ейфорії відчуває людина.

Звісно, кожна людина виставляє свої вимоги до Всесвіту. Та без вказаних вище трьох базових пунктів решта не спрацюють. Спитаєте, звідки я знаю. Просто знаю, повірте. А хочете – спробуйте і переконайтесь.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему