Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Вер 2014

Світлана Бутиліна і щастя: гармонія душ

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Найбільшим щастям для мене є присутність рідних людей, з якими я відчуваю себе у безпеці", - ділиться своїм щастям з НародUA Світлана Бутиліна.

Світлана Бутиліна. Навчається в Економічному коледжі, захоплюється мистецтвом манікюру.

 

"Коли я поряд з людиною, близькою за духом, то зовсім не обов'язково навіть розмовляти. Просто бути поряд і відчувати щастя", - зізнається Світлана.

На думку дівчини, справжнім щастям є відчуття, яке не потребує вагомих зусиль. Елементарна присутність рідних поряд приносить їй щастя.

"Інші моменти щастя не є такими цінними для мене. Адже, придбавши телефон або отримавши подарунок чи почувши комплімент, ви станете щасливішими, проте ненадовго. Це відчуття буде швидкоплинним, ви відчуватимете його лише протягом короткого відрізку часу", - розмірковує дівчина.

І додає: "Натомість щастя, яке ти відчуваєш поряд з людиною, - це гармонія душі".

 

Доволі часто ми навіть не здогадуємося, що це саме вона, саме та людина, саме та душа. Розуміння та осмислення відносин з певними людьми приходить до нас згодом.

Трапляється й так, що ми розуміємо роль тієї чи іншої людини в нашому житті занадто пізно, коли втрачаємо її. Саме в такі моменти варто просто посидіти поруч зі спорідненою душею і помовчати. Можливо, нам просто присутність близької людини поруч подарує відчуття неймовірного щастя? Варто лише знайти свою споріднену душу та відчути справжню гармонію душ.

 

 

Фото надане Світланою Бутиліною

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему