Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Трав 2016

Світлана Бреславська-Кемінь: «Щастя – в коханні!»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Світлана Бреславська-Кемінь – героїня Щастя на НародUA. "Я щаслива, коли вдивляюся в його очі, бачу його посмішку, можу сказати про це і почути у відповідь його голос…", - говорить вона.

Світлана Бреславська-Кемінь, 47 років. Живе в Івано-Франківську. За фахом – філолог. Поет, перекладач з польської, художник-графік. Автор трьох поетичних збірок «Два кроки до раю» (2015), «Переступи поріг» (2015), «Вниз головою» (2016). Цього року стала лауреатом літературної премії імені Івана Франка в номінації «Поезія».

Що таке щастя?

Щастя – коли він поруч…

 

Мабуть, єдине питання, що змушує мене замислитись. У чому суть щастя? В добробуті, в достатку, в здоровʼї, чи в сімʼї? Чи, може, в творчих успіхах?! Кожен виділяє щось своє, та хоче щастя багатогранного, різностороннього. Для мене все до геніального просто: щастя – коли він поруч.

Я щаслива, коли вдивляюся в його очі, бачу його посмішку, можу сказати про це і почути у відповідь його голос… Між нами відстані, кілометри, міста, містечка і гори... Між нами час. Як мало часу відведено нам для спілкування, буденні справи накривають нас з головою, не дають глибше вдихнути! Квапимось, біжимо, задихаємось. В бурхливому вирі днів озираюсь розгублено: де ти? Ти в снах, ти в думках моїх. Один телефонний дзвінок, фраза, сказана тільки мені на вушко дає сили далі жити і чекати саме того дня, саме тої години. Тільки поруч з тобою відчуваю себе щасливою.

Щастя в коханні!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему