Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Черв 2015

Світлана Балацька: «Щастя - це любити»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сьогодні щасливою героїнею НародUA стала студентка ЛНУ ім І. Франка Світлана Балацька.«Вірте, що любов завжди поруч з вами, і вона супроводжуватиме вас завше!», - каже вона.

Світлана Балацька є творчою особистістю, тож мистецтво для неї - як ковток свіжого повітря в спеку.

«Пишу вірші і деякі роздуми на філософські теми, люблю якісну літературу, музику, яка торкає кожну грань твоєї душі, захоплююсь архітектурою і живописом. Мені подобається робити фото, та й самій попозувати перед спалахами фотокамер. Це чудово, що люди мають можливість закарбовувати миті життя не лише в пам'яті, і кожного разу повертатись до них, і переживати все наново», - розповідає про себе Світлана.

Для дівчини щастя - це любов.

- Рік за роком ми дорослішаємо, стаємо мудрішими, переосмислюємо певні цінності, зокрема, й поняття "щастя". Думаю, щастя полягає в тому, аби любити...

Любити цей світ, своїх близьких і друзів, своїх коханих, і головне, щоб ця любов була взаємна.

Маючи матеріальні статки, славу, навіть прекрасний стан здоров'я, ми нічого не варті в цьому світі без любові. Адже як приємно знати, що в цьому світі тебе люблять. Любов дарує людині крила, дає наснагу, дозволяє мріяти. Любити - означає жити, а не існувати.

Кажуть, що щастя не може тривати вічно, а я кажу: "Вірте, що любов завжди поруч з вами, і вона супроводжуватиме вас завше!"

 

Фото надане Світланою Балацькою

Поділіться з друзями: