Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Груд 2016

Степан Маруняк: «Щастя змінне, як струм у наших розетках»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Степан Маруняк – герой Щастя на НародUA. "Для мене щастя – це, повертаючись з кожної мандрівки, знати, що мене чекають вдома близькі мені люди", – розповідає він.

Степан Маруняк, 23 роки, м. Миколаїв Львівської області.  Лікар-анестезіолог.

Що таке щастя?

Для мене щастя – це, повертаючись з кожної мандрівки, знати, що мене чекають вдома близькі мені люди. Це бути впевненим у тому, що ніхто чужий не зайде на моє подвір’я і не забере мого дому, моєї землі.

Щастя не може бути постійним, воно змінне, як струм у наших розетках. Воно завжди коливається і саме найвища позитивна амплітуда цього коливання буде тим істинним щастям. Можливо, я належу до якихось неправильних людей, але для мене також щастя в очікуванні, звісно, чогось приємного. Коли ти знаєш, що воно має статися… От от… Ще трошечки.. І якраз в цей момент відчувається той викид щастя. За секунду до… Воно може тривати секунди, ба навіть мілісекунди... Але саме з таких маленьких епізодів і складається наше життя. Секунда до секунди, хвилина до хвилини. І основне, як на мене, для кожного з нас - прожити життя з максимальною кількістю таких моментів. Лише тоді з плином часу проаналізувавши своє життя, ми зможемо сказати: «Так, я прожив його щасливо».

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему