Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Лип 2016

Соломія Шилінська: «Мале щастя притягне у ваше життя велике щастя»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Соломія Шилінська – героїня Щастя на НародUA. "Навіть якщо в тебе негаразди на роботі, складні стосунки з рідними чи друзями, коли ти кохаєш, ти повністю щасливий", – наголошує вона.

Соломія Шилінська, 20 років, Тернопіль-Київ. Захоплюється філософією, історією та поезією.

Що таке щастя?

Щастя?

Раніше я думала, що щастя – це певна досконалість стану. Я вважала, що не можна бути щасливим, маючи певні проблеми, невирішені питання, справи. Щастя – це щось таке, здавалось, рідкісне та досконале. Але згодом для мене стало ясно, що злагода у всіх сферах життя, це ще не щастя. Та й таке буває не часто. Тому зовсім недавно я знову почала замислюватися, що ж то таке, це щастя.

Зараз я вважаю, що щастя буває двох видів: короткотривале та довге. Перше – це певний момент, щось таке, що приносить ейфорію. І воно може виникнути від будь-чого. Головне вміти це побачити. Таке щастя залежить тільки від тебе. Воно може бути нічим не спричинене, наприклад душевний стан, а може бути спричинене певними речами, але важливо захотіти їх побачити чи відчути. Це посмішка на обличчі у світловолосої дівчинки, яка гуляє в парку з мамою; це пара літнього віку, яка тримається за руки; це мале кошеня сусідки, яке вибігло на коридор; це перша травнева гроза. Це абсолютно все. І воно твоє. Це твоє щастя, яке ти хочеш чи не хочеш бачити. Воно моментальне.

Друге щастя, це щастя, яке приносить кохання. Навіть якщо в тебе негаразди на роботі, складні стосунки з рідними чи друзями, коли ти кохаєш, ти повністю щасливий. І більше нічого не треба. І це щастя триває, але воно залежне не лише від тебе. В цьому випадку щастя залежить від двох.

Ось про таке щастя я навіть колись написала вірш.

Для щастя потрібен мінімум

І не прожитковий зовсім.

Достатньо того, хто б тобі

За вухо закладав пасмо волосся,

Хто б палко цілував тебе в уста,

І ніжно, наче батько, в скроню,

І хто би сон вночі охороняв,

Тримаючи в руках твою долоню.

Достатньо того, хто б тебе кохав

І кому ти б віддала серце сво́є –

Для щастя потрібен мінімум,

Для щастя потрібні двоє.

Отож щастя навколо нас. Тому кохайте і будьте щасливими, а якщо таке щастя до вас ще не прийшло, то намагайтесь його шукати в дрібничках, які оточують вас. І тоді мале щастя притягне у ваше життя велике.

Щастя!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему