Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Серп 2015

Софія Щепанська: «Щастя – це мати мрію»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Софія Щепанська - героїня Щастя на Народ UA. "Любіть все навколо Вас і діліться добром та щастям!", - говорить вона.

Софія Щепанська живе у Львові. Софія обожнює куховарити та кататися на велосипеді, любить малювати та виготовляє скечбуки. Цікавиться головоломками, такими, як кубик-рубик.

Що таке щастя?

- Щастя – це мати мрію. Коли мрія зустрічається з реальністю – це неймовірно.
Таке щастя, як хвиля, яка довго наростає у мені, яка піниться, яка розбивається об високі скелі комплексів, яка збільшується й розчиняється..

Коли вона доходить краю, то здіймається, застигає, секунду височить й вихлюпується, виливається за вже старий горизонт. Я відчуваю у собі натхнення: який новий краєвид відкривається! Я відчуваю в собі світлу втому: який довгий шлях пройдено! Таке щастя треба відчувати та усвідомлювати.

Хвиля може вийти з берегів, а ти й не встигнеш осягнути ще прекраснішого горизонту, залишишся на місці, потонеш у нездійсненності.

Не бійся, що не вийде. Бійся, що не спробуєш! Якщо маєте можливість щось зробити – робіть! Можливо, більше такої нагоди не буде. Встигайте говорити важливі слова. Можливо, ви більше ніколи не зустрінете ту людину. Любіть все навколо Вас і діліться добром та щастям! Віддавайте та будьте щасливими!

 

Фото надане Софією Щепанською

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему