Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Січ 2016

Софія Орел: «Щастя - це любов і гармонія з собою та Всесвітом»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Софія Орел - героїня Щастя на НародUA. "Щастя проявляється у любові до себе, до людей,  до коханої людини, до батьків, до дітей, до Бога. Це бажання дарувати іншим радість і постійно самовдосконалюватися", - каже вона.

Софія Орел проживає у Львові. Улюблених занять у неї багато. Займається туризмом і танцями трайбл-фьюжн.

Що таке щастя?

Щастя - це почуття гармонії із самим собою та із Всесвітом. Це розуміння того, що всі проблеми створюємо ми самі, і так само самі можемо їх вирішити. Постійне обвинувачення когось у своїх бідах призводить до нещастя. Краще зробити висновки і жити далі. 

Щастя проявляється у любові до себе, до людей,  до коханої людини, до батьків, до дітей, до Бога. Це бажання дарувати іншим радість і постійно самовдосконалюватися.

Я вважаю себе щасливою, адже у мене є можливість бути людиною і жити на цій землі - це божественне диво. Моє щастя у моїх руках. Я за нього борюся щодня та прикладаю зусилля для його здійснення.

Також я маю можливість розділяти своє щастя з іншими людьми. Самовдосконалюватись мені допомагає мій коханий чоловік, так само, як і я йому. Коли кохаєш людину по-справжньому, то пробачаєш йому всі його вчинки, і не важливо, що тобі було дуже боляче. Головне - це бути з ним поруч, а це величезне щастя.

Радійте життю!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему