Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Квіт 2019

Софія Гаранько: "Щоб бути щасливою, достатньо всього лише жити"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Припустимо, що життя це OREO: шлях — біла найсмачніша начинка, а її смак — щастя», — фантазує Софія Гаранько — героїня рубрики Щастя на НародUA.

Де ходжу, там співаю

Мені 19 років. Студентка другого курсу факультету філології (українська мова та література) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Працюю, у вільний час займаюсь акторською майстерністю в кіноакторській студії Спільноproduction та спортом. Вчуся самостійно грати на укулеле, синтезаторі та фортепіано, де ходжу, там всюди співаю. Є членом молодіжної організації Спілка Української Молоді в Україні.

Люблю відкривати щось нове!

Що таке щастя?

42691364 2159754334309666 7551932363396087808 n

Досить думати, що життя це чорно-білі смужки зебри: то чорне, то біле. Краще припустимо, що життя це OREO (шлях — біла найсмачніша начинка, а її смак — щастя. Щоб відчути смак начинки потрібно спочатку "добратись" до неї, тобто розкрутити печивко. Так само і в житті: поки ми не почнемо крутитися/жити, доти ми не доберемось до найкращого і "найсмачнішого". Поки ми не спробуємо, не "розжуємо" начинку "шлях" з його злетами і падіннями, доти ми не відчуємо смак життя. Тобто, щоб бути щасливою, достатньо всього лише жити: прийняти себе, приймати кожен наступний день і тоді щастя буде у кожному з Вас, просто "розкрутіть" його.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему