Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Лип 2015

Сніжана Турчак: «Щастя - це відчуття світла, благодаті»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Порція Щастя від Сніжани Турчак. "Часом ми навіть не помічаємо, що ми вже щасливі. Щастя - в дрібницях", - говорить вона.

Сніжана Турчак живе в місті Бобринець. Вона полюбляє час від часу писати вірші та маленькі розповіді, цікавиться майже всім, їй дуже цікаво дізнаватися щось нове кожного дня та відкривати для себе нові горизонти.

Що таке щастя?

Щастя... Таке маленьке слово, а скільки воно значить для кожного з нас. Особисто для мене "щастя" - це відчуття, яке наповнює світлом та благодаттю людину у певний момент чи навіть моменти її життя.

Погодьтесь, що щастя – почуття не матеріального задоволення, це щось вище - духовне. Скільки б люди не говорили, що щастя для них це те, коли вони отримують якусь довгоочікувану річ, чи виграють у черговій комп'ютерній грі – неправда. Такому щастю я не вірю.

Як для мене щастя – це просто відчуття перемоги, задоволення від всього або від чогось конкретного.

Для мене в першу чергу щастя, що я можу говорити, бачити, чути, писати,читати, відчувати, подорожувати і ще безліч речей, які я МОЖУ.

Поряд з близькими та рідними мені людьми я завжди відчуваю неначе ейфорія щастя панує в повітрі .

Часом ми навіть не помічаємо, що ми вже щасливі. Щастя - в дрібницях.

Почніть тільки помічати їх. Цінуйте кожну хвилину, проведену зі своєю сім'єю, друзями, коханою людиною, адже колись, в один прекрасний момент, це все може просто зникнути.

 

Фото надане Сніжаною Турчак

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему