Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Черв 2016

Сніжана Біла: «Ви і є щастя!»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сніжана Біла – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – короткотривале, щось спонтанне, підносить тебе до невизначених висот, окриляє, поселяє метеликів у животі і робить трошки дивакуватим", – стверджує вона.

Сніжана Біла, 22 роки, Запоріжжя.

Що таке щастя?

Мені 22 роки і, знаєте – я до сих пір не знаю, що воно таке «щастя». Які параметри щастя? Мені здається, що кожен сам собі їх вибудовує від певного життєвого досвіду; від задоволення базових потреб і прагнення до вищих духовних потреб. Тобто, щастя можна досліджувати, скажімо, і вздовж, і впоперек. Але цього робити я не буду і вам не раджу. Не старайтеся знайти якусь панацею, яка відкриває вам правильні відповіді. Ви – і є відповідь, ви і є щастя!

Особисто для мене, щастя – короткотривале, щось спонтанне, підносить тебе до невизначених висот, окриляє, поселяє метеликів у животі і робить трошки дивакуватим. Але це не довгий період! Ось найголовніша його особливість (суто для мене).

Можу з вами поділитися періодами, коли я відчувала щастя. Наприклад, коли вперше в житті закохуєшся і приймаєш людину цілісну, без попереднього копання в ній; коли я пишу вірші, а потім один з них пишеться надто швидко, і він влучний, наче хто мені просто його продиктував; поїздка новими місцями і містами, країнами, - для мене – це Львів, це наче був і ще один вагомий аргумент кохати до нестями свою Україну; робота з дітьми, яка надихає і поряд з натхненням – відчуття потрібності, відчуття довіри від дітей. І ще один вагомий аргумент для щастя – це батьки, і коли вони поряд, живі і здорові, то всі ці мої щасливі моменти стають трошки довшими, бо я ними ділюся з рідними, а значить – я ще трошки продовжую щастя і роблю їх щасливими, а це вже – щастя для мене!

Тому робіть щасливими і інших, а раптом вони не здогадуються, що можуть бути щасливими, хоч трошки!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему