Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Лип 2015

Сергій Титаренко: «Щастя - це відчувати себе потрібним»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Своїм щастям з НародUA ділиться Сергій Титаренко. ’’Життя без кохання – не життя, а існування. Немає більшого щастя,ніж просто відчувати себе потрібним’’, - каже він.

Сергій – позитивна людина,яка завжди може підняти настрій в будь-якій ситуації. Багато часу проводить на роботі,яку може назвати «другою домівкою». Майстер на всі руки. Захоплюється технікою: мобільними телефонами та комп’ютерами.

- Для кожної людини важливе почуття власної значущості, почуття того, що ти проживаєш своє життя недаремно, а з певними цілями, не просто існуєш, а насправді насолоджуєшся повнотою життя в усіх його проявах.

Щастя – це змога розділити свої почуття з близькою людиною, обговорювати плани на майбутнє, радіти досягнутому та просто мовчати, дивлячись одне одному  в вічі.

Щастя – повертатися додому, де тебе з нетерпінням чекають і ще довго не відпускають з обіймів.

Щастя – коли тебе поважають, захоплюються тобою і піклуються, тоді життя набирає інших відтінків.

Коли без причини радієш кожному дню, досягаєш мети і відчуваєш підтримку.

Коли поруч людина, котра надихає і вірить в тебе, в такі моменти тобі під силу підкорення будь-яких вершин всього світу.

Щастя – це знати, що ти не в змозі опустити руки, адже поруч є та, що подарує тобі крила за спиною і допоможе перевернути весь світ «з ніг на голову».

Вдихаючи повітря на повні груди, крокуєш вперед в новий день, з впевненістю в свою значущість - це момент щастя кожного дня.

 

Фото надане Сергієм Титаренком

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему