Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Квіт 2018

Сергій Цицух: "Я почуваюся абсолютно щасливим"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя - як життя: кожен будує його самостійно. Дехто зводить його з граніту, дехто з глини, а деякі віддають перевагу паперовим матеріалам", – розповідає Сергій Цицух – герой рубрики Щастя на НародUA.

Не можна писати про те, що не випите до краю

29855866 798504133671673 1547403039 n

Народився я в невеличкому містечку Мена, що на Чернігівщині, де на даний момент і проживаю. Велику долю вільного часу віддаю на писання віршів. Хоча, чесно кажучи, віршування дається мені нескладно. Але не любив я літературу в школі. Ех, як же дивується зараз моя вчителька літератури і мови, знаючи те, що в доробку мається вже чотири збірки власних віршів і прози. Тематика творів досить обширна. Але, як говорив хтось відомий, зараз навіть не згадаю хто: «Кожен пише про те, що найближче йому. Що пережите до краю і закарбоване в пам’яті, можливо на все життя». Ну не можна писати про те, що не випито до краю. От так вийшло і в мене. Тому передовою тематикою моїх творів є кохання, зрада, розлука і душевні переживання.

На мою думку, на даний момент я почуваюся абсолютно щасливим, адже людина щаслива, коли має можливість займатися справою, котрій готова присвятити все життя. Навіть у тому випадку, коли розуміє, що фінансової вигоди це ніяк їй не принесе. Та, як відомо, за гроші все одно не купиш щастя. От так і в мене: творю, означає живу!

Що таке щастя?

29751079 798504177005002 663455268 n

Взагалі кожен бачить щастя по-своєму.

Волоцюга бачить його в шматку хліба, олігарх - в нуликах на рахунку і необмеженій владі, батьки - в щасливих дітях, а діти, в свою чергу, в здорових батьках. Кожен розставляє свої пріоритети, і має на це право. Адже кожен проживає своє життя. А воно, як це не банально звучить, як зебра - таке ж смугасте і неповторне. А щастя - воно як життя: кожен будує його самостійно. Дехто зводить його з граніту, дехто з глини, а деякі віддають перевагу паперовим матеріалам.

Звісно, не можна забути про те, що щастя полягає і в здоров’ї родичів, котрі, посміхаючись, дають тобі натхнення жити далі, адже втрачати це до болю важко.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему