Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Черв 2017

Сергій Савін: "Щастя — входити цілунком у жіночі долоні, знаючи, що вихід заблокований"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя — це ціле коло любові. Думаю, що його естетичні коди — в покорі до світу", — говорить Сергій Савін — герой Щастя на НародUA.

Сергій Савін, м. Київ. Український поет, студент Інституту журналістики Київського національного університету, лектор молодіжного осередку «Літературний бранч», де ініціював курс французької та італійської літератури. Друкувався в літературних часописах «Полесадник», «Слово Дніпрове», «Кременчук літературний», в білоруському часописі «Полымя», міжнародній антології «Terra poetica» і в міжнародному журналі «Формат плюс». Готує до друку свою збірку філософської поезії та епістолярію.

18716686 891659520975267_1835362946_n

Що таке щастя?

Щастя — це передусім поставити на ноги свої ілюзії, і навчити їх літати. І я певен, якщо ти готовий ходити на довгі відстані, щастя тебе не ігноруватиме.

Щастя — це ціле коло любові. Думаю, що його естетичні коди — в покорі до світу. До цього прийшов нещодавно, бо двадцятирічні поети зазвичай емоційні і напружені. І просто-на-просто, дивитися в корінь — іноді здається нудним і небажаним актом.

А чоловіче щастя — це ніщо інше, як розуміння, що ти поневолений жінкою. Поневолений, але — з мудрістю. Наче це наручники, від яких ти маєш ключі, але навіть не прагнеш втілювати свободи.

Щастя — це входити поцілунком у жіночі долоні, знаючи, що вихід заблокований.

Щастя — це коли переболів болем, сексом і понтами. І лишається лише спокій, філософія, єдина країна і єдина жінка.

Щастя — це коли ти оголений і тобі не холодно.

Коли маєш зоряне небо над головою і внутрішній моральний закон Канта, який час від часу тебе дратує, але ти вже не екстреміст, і просто можеш сприймати світ у його Альфі і Омезі.

Щастя — це Бог, якщо між вами стається довгий і напружений екзистенційний діалог.

Щастя! Дякую Тобі, що я про тебе думаю.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему