Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Трав 2016

Сергій Онищук: «Щастя - відчувати себе трішки чарівником»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сергій Онищук – герой Щастя на НародUA. "Для мене щастя - радувати людей, які мене оточують, відчувати себе трішки чарівником. Люблю підслухати бажання людини, влаштувати сюрприз і бачити потім, як світяться від радості в неї очі", - говорить він.

Сергій Онищук, 25 років. Народився і живе в місті Житомир. Освіта: інженер-механік. Працює менеджером з продажу сільгосптехніки. Захоплюється новинками в науці і техніці, постійно читає в новинах про інновації, що полегшують нам повсякдення, зближують людей, звільняють від рутини і цим роблять їх щасливішими. Любить природу, спілкуватись з людьми, роздумувати про буття, гуляти містом, мріяти і шукати способи здійснення мрій, подорожувати, пізнавати світ, розширювати світогляд, часом, коли є натхнення, пише вірші. Життєве кредо: радіти життю і щодня ставати кращим, ніж сьогодні.

Що таке щастя?

Щастя - це абстрактне поняття, і кожен має свій рецепт. Більшість знаходить щастя в задоволенні побутових потреб, інші - в можливості бути потрібним або в можливості дарувати свою енергію, свій хороший настрій. Хтось щасливий, бо має можливість подорожувати і бачити світ, пізнавати нове. Хтось щасливий ростити своїх дітей, онуків.

Для мене щастя - радувати людей, які мене оточують, відчувати себе трішки чарівником. Люблю підслухати бажання людини, влаштувати сюрприз і бачити потім, як світяться від радості в неї очі, як емоції просто хлинуть через край. Відчуваєш, що людина щаслива в цей момент і сам на мить стаєш щасливішим. Іноді радієш навіть більше, ніж людина, якій зробив сюрприз. Це відчуття трепету в грудях, неймовірної ейфорії і радості… Хочеться відчувати його знову і знову...

Також щастя, як на мене, коли з оточуючими все гаразд, коли біда обходить рідних і близьких стороною, коли можна зібратись всім разом за одним великим святковим столом, коли в домі сміючись бігають діти, коли є змога мріяти і досягати мрій, коли поряд кохана людина і ви підтримуєте одне одного, не дивлячись ні на що. Такі моменти надихають, і хочеться жити і творити добро.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему