Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Лист 2014

Сергій Мішутін: «Спостереження – шлях до щастя»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сергій Мішутін вважає, що щастя у кожного своє, особливе та унікальне, а тому кожен може трактувати його по-своєму. Трактуванням свого щастя Сергій ділиться з читачами НародUA.

Сергій Мішутін є студентом національного університету харчових технологій у місті Києві.

 

misutin

 

- Моє щастя... Воно знаходиться у кожній хвилині моєї життєвої дороги. Чому у кожній? А тому що я живу, дихаю, розвиваюсь і можу бути самим собою. Навіть у цьому, здавалося б, малому проміжку часу можна знайти можливість розкрити себе і світ по-новому.

Спостереження - ось ще один шлях до розуміння щастя. Сонячна погода, малесенькі діти з цікавістю в очах і усмішками на вустах, їх мами, закохані, в парку, доброзичливість українців і... і дзвінки від рідних на твоєму телефоні. Здоров'я найближчих тобі людей, взаємне кохання, впевненість у майбутньому, а саме здійсненності мрії – це, напевно, і є складові мого щастя.

 

mis1

 

Також, Сергій обожнює екстрим, який приносить хлопцеві чимало щастя. Пристрастю парубка став велотріал - дисципліна маунтинбайку, яка полягає в подоланні перешкод на велосипеді. Перешкоди можуть бути різноманітними - природними або штучними. Головною метою велотріалу є подолання серії перешкод, не спираючись на землю ногами, руками та іншими частинами тіла.

 

Фото надані Сергієм Мішутіним

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему