Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Черв 2015

Сергій Лоза: «Щастя - це людяність»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сергій Лоза - герой Щастя на порталі НародUA. "Для мене щастя – це коли тебе розуміють", - каже він.

Сергій Лоза, 27 років, живе в с. Пониковиця Бродівського району Львівської області. Сергій цікавиться абсолютно всім. Особливо багато часу приділяє заняттям спорту.

Що таке щастя?

Щастя - це мати вірних, незрадливих друзів, здатних у будь-яку хвилину прийти до тебе на допомогу. Міцна дружба перевіряється часом та обставинами, в яких справжній друг приходить або не приходить на допомогу.

Щастя – здоров'я, і не маючи його, людина не буде відчувати себе щасливою. Взагалі, здоров’я – це  основа всього. Буде здоров'я – то буде і все решта.


Для мене щастя – це коли тебе розуміють. У наш вік, вік прискорень, коли усі навкруги поспішають, не помічаючи нічого навколо, не залишається часу, щоб прислухатися до інших людей. Люди в основній своїй масі стали байдужими.

Тому, я гадаю, так важливо, коли тебе можуть спокійно вислухати, зрозуміти, дати пораду. Це може бути товариш, або батьки, або навіть якась незнайома людина, яка не втратила людяність, чуйність та віру в неповторність інших людей. Зараз, на жаль, такі люди – рідкість.

 

Фото надане Сергієм Лозою

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему