Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Лип 2015

Серафима Леденцова: «Щастя - це задоволення від кожного променя сонця»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Порція Щастя на Народ UA від Серафими Леденцової. "Я маю все, що я хочу, і навіть більше. Все довкола прекрасне і світ також прекрасний", - каже вона.

Серафима Леденцова, живе у місті Черкаси. Вона займається танцями (бачата), обожнює читати книги, займається спортом та любить переглядати цікаві фільми.

Що таке щастя?

Саме слово "щастя" нічого не означає, а от емоції і почуття, які закладені в ньому, викликають усмішку і щире бажання радіти кожній хвилині життя.

Раніше, років 5 назад, я не розуміла як можна бути щасливою кожної хвилини, кожного дня, протягом місяця чи навіть року. Для мене щастя було на декілька хвилин, ну можливо на годину. Потім воно розчинялося у часі та різних проблемах, справах. Воно в деякий момент лопалось як мильна бульбашка.

Але з часом, мабуть, я просто подорослішала і відчула, що це неймовірне почуття, яке охоплює всю твою душу, таки може існувати протягом довшого часу. Це якась ейфорія.

Коли мене все влаштовує в собі, в родині, в друзях, в місті, де я живу, та й взагалі все у моєму житті – я щаслива. Я просто йду по вулиці, слухаю музику і розумію, наскільки я щаслива людина.

Я маю все, що я хочу, і навіть більше. Все довкола прекрасне і світ також прекрасний.

Якщо мене все влаштовує, то я можу отримувати задоволення та щастя від кожного листочка на дереві, від кожного променя сонця, від кожної краплі літнього дощу... Мабуть, через це я не ношу парасольку.

 

Фото надане Серафимою Леденцовою

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему