Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Жовт 2015

«Щастя ти виношуєш у собі як вдячність і любов, незалежно від зовнішніх буревіїв чи затишшя», – Анастасія Ушинська

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Анастасія Ушинська – героїня Щастя на Народ UA. «Щастя поруч, але часто його не обирають», – міркує вона.

Анастасія – мешканка планети Земля, хоча, за підозрами, родом із Космосу. Зараз живе у столиці. Їй 22. У паспорті. Але її реальний вік коливається від 17 до 67. Любить звуки, слова, речення, книги. Любить читати та створювати. Коректор. Кінестет. Щира допитлива дитина, яка радіє навіть безглуздим дрібницям. Найкраще у світі слово для неї – «поруч». Знає: все поруч. Усе, що потрібне і дарує радість. Переконана: «Щастя – бути щасливим».

–  Ти або нещасний, або щасливий. Інший варіант не можливий. Ти не можеш бути трохи вагітною чи майже мертвим. Із щастям так само.

Щастя – це стан. Це не мить, не сплеск. Це тривалий стан, у якому ти або варишся, коли нещасний, або літаєш, коли щасливий.

Це не означає, що щаслива людина не зазнає втрат, не має смутку, чи у її житті не трапляються погані дні, розмови, обставини. Просто вона по-інакшому до них ставиться. Сьогодні їй може щось боліти, завтра її зрадять, а наступного місяця вона втратить рідну людину. І це все, безсумнівно, принесе смуток у її життя, слабший чи сильніший. Але це не змінює її загального відчуття життя як чогось чудового і грандіозного.

Багато хто пов’язує щастя із чимось. Я переконана, вони помиляються. Так, сім’я, діти, улюблена робота, завдання, які виконуєш із задоволенням, а не з примусу, сонце, море, сніг, усмішки, обійми, тепле какао (безліч варіантів для різних людей) – усе це приносить радість. Радість – як вияв щастя. Як вираз, емоція, яка може мати різну тривалість. Але усе це може зникнути або навіть і не з’явитись. Жінка, яка дуже хоче стати матір’ю, може ніколи не завагітніти, а чоловік, який присвятив юність футболу, втрачає ноги… І це не означає, що вони втрачають своє щастя. Вони живуть далі, бо здатність щасливих людей – вставати, коли падаєш.

Можна падати духом, розчаровуватись, не мати того, чого хочеш… і бути щасливим.

Бо щастя – це бути вдячним Богу за те, що Він дає у твоє життя. Незалежно від того, яке воно оте «те». Погане, гірке, важке, приємне, тепле, світле…

Пережити, дякуючи. Дякувати, переживаючи. І довіряти Богові, бо Він усе для чогось комусь дає.

Бо щастя ти виношуєш у собі як вдячність і любов, незалежно від зовнішніх буревіїв чи затишшя. Бо щастя – вчитись любити понад обставинами. Вище. Якісніше. Безумовно.

А радість – то як плід дерева щастя, яким ти є. Яким тебе створив Бог. Бо щастя у тобі.

Заплющ очі і відчуй: щастя завжди з тобою.

 

Фото Людмили Ушинської

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему