Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Бер 2014

Щастя й Ірина Гузій: компот без кісточок, мамина усмішка, творчі люди

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Що таке щастя? На це питання відповідають не філософи, медики, соціологи, фізіологи чи хіміки. Вони й не можуть відкрити таємницю щастя, тому що це - не наукова теорія, а маленькі життєві деталі й хитрощі. НародUA знаходить щастя в житті, мріях, вчинках і почуттях своїх героїв. Наступна героїня нашої рубрики ЩАСТЯ - Ірина Гузій.

«Люблю, коли компот без кісточок…»

 

«Життя дарує людині в найкращому випадку одну-єдину неповторну мить,

і таємниця щастя в тому, щоб ця мить повторювалась якомога частіше».

Оскар Вайлд

Що таке щастя?

Ірина Гузій, 20 років. Захоплення: танці, фотографія, музика.

- Задумуючись над тим, що мені приносить радість та що робить мене щасливою, я можу сказати, що це все сукупність моментів, дрібничок і абстрактних речей. Люблю, коли компот без кісточок. Мамину усмішку люблю та її сарказм, затишні компанії творчих людей. Робити комусь приємні речі.

Щасливішою роблять подорожі та втілення ідей. Інколи для повної гармонії бракує балансу між "хочу" та "дію", мотивації та рішучості.

Я керуюсь таким правилом: "Не відкладай на потім те, що можна зробити за 3 хвилини", і це справді допомагає уникати звалища незроблених речей.

Натхнення - це необхідна та важлива складова яких-небудь дій, воно є обов’язковим для мене. Хвиля емоцій та натхнення накриває зовсім неочікувано, зазвичай, коли я задоволена результатом своїх дій, а також від подорожей. Я мрію побувати в горах і покататись на серфі. Поїхати в Карпати. Це і є мої найближчі мрії.

 

 

Фото надане Іриною Гузій

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему