Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Лют 2015

Щастя дитячими очима: озирніться довкола

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

На сторінках НародUA є багато мудрих роздумів про щастя, про любов і про те, як досягнути гармонії в житті… А як дитина бачить щастя? Чи вважають себе щасливими дітлахи? І чи потрібно їм так само небагато для щастя, як і дорослим? Шестирічна Катеринка та семирічна Юля бачать цей світ так, як бачили його раніше усі ми.

katya

Катя Сабадаш, 6 років, черкащанка:

- Щастя – коли уся планета щаслива і здорова. Щастя – коли уся родина збирається разом. Я люблю їздити до бабусі. І люблю пекти з мамою торт. Також люблю допомагати всій сім’ї. Я ходжу на танці (мій колектив - «Дружба»), на музику, вчусь грати на фортепіано, вивчаю англійську.

 

yulia

Юля Хоменко, 7 років, черкащанка:

- Щастя для мене - коли уся сім’я разом. Батьки мене завжди підтримують і допомагають, і багато чого дозволяють. Я захоплююсь в’язанням і художньою аплікацією. У майбутньому мрію стати артисткою.

 

Очима дітей вдивляєшся у це життя і розумієш, як важливо бути разом. У шаленому сучасному русі ми - будь-де, але не біля одне одного. Ми - у комп’ютерах, у телевізорах, у новинах, у мріях виїхати закордон. Ми там, де нас нема. І не буде, якщо не озирнемось навколо.

 

Фото героїв і pootie91.minus.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему