Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Бер 2014

Щастя: Антон Котляренко

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

НародUA і Алла Плахтій продовжують вести започатковану рубрику ЩАСТЯ. Ми знайшли своє щастя і в цьому. Як уже зазначалося, всі ми - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ і бути щасливими у людяності. Цього разу своїм щастям з НародUA ділиться Антон Котляренко.

Бог зліпив людину з глини, і залишився у нього невикористаний шматок.

— Що ще зліпити тобі? — запитав Бог.

— Зліпи мені щастя, — попросив чоловік.

Нічого не відповів Бог, і тільки поклав людині в долоню шматочок глини, що залишився.

Притча

balloo

Що таке щастя?

Людина повинна знати сама, що для неї означає щастя, яке воно і як його досягнути. Інакше неможливо, адже як ми будемо щасливі, якщо не знаємо, чого хочемо?

 

Антон Котляренко, 20 років. Захоплення: музика, подорожі.

- Оскільки я розвиваюся, мої цілі і прагнення теж еволюціонують. Я хотів би розвивати більше і більше свою духовність, більше пізнавати Бога, щоб моя реальність і світогляд змінювалися в сторону Божого характеру. Я хочу змінитися і дивитися на світ вже інакше. Дивитися на заняття, цілі, інтереси, ресурси, зусилля з правильної точки зору. Звичайно, хотілося б так само розвиватися за професією, досягати успіхів у роботі, реалізуватися в інших "обов'язкових" сферах життя і скласти все це в єдину картину, яка б славила Бога.

Дуже погано, коли ти не знаєш навіщо живеш, або коли різні погані думки в голові під час депресії. Як жити без Бога і без любові?! Це ж неможливо. Якщо ніхто тобі не дає якусь велику цінність, то що пробудить в тобі бажання жити якось особливо?!

Я хотів би займатися різними благодійними проектами, такими, як місіонерські поїздки, допомога іншим, де це необхідно, хотілося б передавати людям ту цінність, яку в них бачить Бог, і бути хорошим плацдармом для Його дій.

Для мене дуже важливі мої друзі. Проводити з ними час - це чудова частина життя. Також важливо робити деякі речі разом з ними. Тому свій розвиток я розглядаю разом із розвитком моїх друзів.

 

«Дії не завжди приносять щастя, але не буває щастя без дії» (Бенджамін Дізраелі).

 

 

Фото надане автором та worldshouts.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему