Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Черв 2019

Сашко Середа: "Сумуючи, також можна бути щасливим"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це любов до себе, свого життя й усього, що в ньому відбувається. Хорошого й поганого, веселого й сумного", – розповідає Сашко Середа – герой Щастя на НародUA.

Філолог, кінгоман і книголюб

61883251 310655253219304 9020260954662764544 n

Привіт, людино. Мене звати Сашко, і в цьому місці я мав би почати розказувати про свою освіту й вихвалятися досягненнями в найрізноманітніших сферах життя. Та будьмо чесними, хіба це щось скаже про мене? Навряд.

Навіть те, що зараз друга ночі, і щойно до мене у вікно залетів здоровенний жук, а я злякався й стукнув його капцем, цікавіше за оте самовихваляння.

Для порядку скажу, що я філолог, кінгоман і книголюб; пишу поезії й веду книжковий (насправді не дуже) блог у інстаграмі, де намагаюся розказувати про фемінізм, критичне мислення й повагу до себе та інших.

Донедавна чекав, коли в мене з’явиться час, щоб написати роман, і почне рости борода. Та дарма: з небажанням бороди рости на цьому обличчі доведеться змиритися, а роман треба просто сісти й написати.

Що я й зроблю.

Дивна пригода: це було страшно, але весело

Коли мені було років десять, я вирішив почати бігати. Чому б і ні, для здоров’я корисно, та й до футбольної команди у дворі обиратимуть не останнім.

І ось я, маленький, худенький і неспортивний, але надзвичайно натхненний, вийшов на першу пробіжку. Метрів сто все було чудово, та щойно я забіг за будівлю спортзалу, за мною з гавкотом погнався здоровенний пес!

Миттю я видерся на дах першого-ліпшого погрібця, який виявився поруч. Собака зупинився в кількох метрах, уважно стежачи за мною й час від часу видаючи своє коронне «гав! р-р-р-р-р».

Отак ми й сиділи: пес чекав, що буде далі, а я думав, що станеться першим: він таки спробує мене дістати чи піді мною провалиться шифер, і я опинюся в невідомому темному приміщенні.

Та завершилося все банально: собаці набридло мене чекати, і він побрів геть. А мені раптом стало так весело, що я не втримався й розреготався. Я сміявся з дурного собаки, який подумав, що я від нього тікаю, із себе, що так його злякався, зі своєї невдалої першої ж пробіжки. Це було страшно, але весело, і я радів, що зі мною трапилася така дивна пригода.

Що таке щастя?

61998914 687856964984542 8724680420588781568 n

Минуло багато років, перш ніж я зрозумів, що ж таке щастя. А все просто: щастя – це любов до себе, свого життя й усього, що в ньому відбувається. Хорошого й поганого, веселого й сумного. Це не означає, що треба радіти негараздам. Їх треба приймати, плекати й оберігати, бо це теж частина життя, частина дорогоцінної скарбнички наших спогадів. Сумуючи, також можна бути щасливим.

А коли життя заганяє на дах, гарчить і лякає гострими пазурами, можна просто почекати, поки йому це набридне, почитати книжку або уявити найбільшу повітряну кульку у світі. А потім повернутися додому, сміючись і радіючи, що попереду ще багато таких пригод, багато собак, дахів і, звичайно, повітряних кульок.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему