Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Вер 2015

Рина Букреєва: «Щастя - це те, де я зараз»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Рина Букреєва - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя – це коли ти сидиш вдома і отримуєш повідомлення від подруги: "Гайда у Львів!", - говорить вона.

Рина Букреєва – дуже цікава та нестандартна особистість. Її ім’я – Катерина, але всі знайомі і друзі кличуть її Риною. Яскраво синє волосся, цікавий та неповторний стиль у одязі, весь космос в одній парі очей – в цьому вся Рина. Дівчина найбільше захоплюється музикою, нікуди не виходить без навушників і тисячі шляхів у всесвіт музики, які знаходяться у її плейлисті. Також вона пише цікаві твори російською, українською, англійською і навіть італійською мовою, що захоплюють подих і не відпускають, аж доки не дочитаєш до кінця.

-        Щастя - це те, де я зараз. Це коли море шепоче тобі мантри замість будильника в ти прокидаєшся в обіймах чудового хлопця. Це коли небо шалено прекрасне кожної хвилини, коли б ти на нього не подивилася. Це коли зорі падають у твої долоні і ти ховаєш їх у прохолодний пісок, і вони сяють крізь нього надреальним світом. Це коли кожний день починається коли тобі заманеться. Ти прокидаєшся під шурхіт хвиль, виповзаєш на ґанок, закурюєш сигарету(вони не кінчаються тут, уяви собі!) і дивишся на море, що в декількох метрах від тебе облизує берег. 

Щастя – це коли ти сидиш вдома і отримуєш повідомлення від подруги: «Гайда у Львів!». І ти розумієш, скільки обов’язків висить на тобі, але… Молодість! Юність! Ми – дихання нашої планети, ми – її рух, дорога! Поспіхом збираєш речі і сідаєш на перший потяг до Львова. Це і є щастя.


Щастя - це жити тут і зараз.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему