Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Січ 2016

Руслана Константинович: «Щастя - це коли ти віддаєш усе, що маєш»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Руслана Константинович - героїня Щастя на НародUA. "Я вважаю, що щастя складається з добра. Hе потрібно бути чарівником, щоб творити добрі справи. Беріть і робіть. От і все", - каже вона.

Руслана Константинович проживає у місті Борщів. Цікавиться медициною, обожнює читати цікаві книжки та переглядати улюблені фільми.

Що таке щастя?

Щастя - це коли здорові твої рідні та близькі люди. Більшого і не потрібно, тому що здоров’я за гроші не купиш. Воно безцінне. Буде здоров’я – буде і все решта.

Щастя – це коли в тебе є кохана людина. Знайти таку людину – справжній скарб. Якщо ти по-справжньому кохаєш когось, то вік, відстань, вага і зріст - це всього лише числа... Ти хочеш оберігати, дарувати тепло, радість, усмішку, час... І все це одній людині. Ти віддаєш все, що в тебе є.

Мати вірних друзів – це теж щастя. Немає хороших друзів, немає поганих друзів, є тільки люди, з якими ти хочеш бути, з якими тобі потрібно бути, і які оселилися в твоєму серці. З тими і будь.

Я вважаю, що щастя складається з добра. Hе потрібно бути чарівником, щоб творити добрі справи. Беріть і робіть. От і все.

І взагалі, не бійтеся змін. Ви можете втратити щось хороше, але так само можете придбати щось краще.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему