Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Бер 2017

Рту: "Моє щастя у тому, що в щастя я не вірю"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Мені буває добре, буває й погано, проте я не намагаюся називати це щастям чи недолею: просто насолоджуюсь моментом, яким би він не був." - говорить Рту.

Рту – герой Щастя на НародUA. Має два десятки років за плечима, проживає в Луцьку, іноді подорожує.

Колись майже серйозно займався музикою, а тепер уся "серйозність" перейшла на літературу: перемагав у конкурсах від журналів "Дзвін", "Zeitglass", номінований у конкурсі від фестивалю "Ан Т-Р-Акт". Має збірку віршів "Ліверпуль" (самвидав). Учасник ГО "МО "стендаЛь".

Що таке щастя?

Що таке щастя, хм… Це — поняття настільки абстрактне, що неможливо пояснити, описати, яке воно, щастя, його потрібно відчути, пережити. Воно, як кохання, страх, ненависть та задоволення — визначається для кожного по-своєму, окремо.

Що воно для мене? А чорт його знає, я цим не переймаюся. Мені буває добре, буває й погано, проте я не намагаюся називати це щастям чи недолею: просто насолоджуюсь моментом, яким би він не був.

А взагалі може бути, що щастя ніякого немає. Людина — така істота, якій потрібно більше й більше, та цього не варто цуратися: така в нас природа. Звісно, багато моїх знайомих каже, що їм для щастя потрібно мало: кохана людина, дах над головою та їжа на столі. Цього ніколи нікому не буде достатньо.
Думаю, багато хто очікував прочитати тут сльозливу історію про те, як я знайшов своє щастя — такий собі рецептик для тих, хто досі в пошуках. Можливо, ці тези образливі й занудні. Безперечно, з моєю думкою більшість не погодиться.

Та все ж моє щастя, мабуть, у тому, що в щастя я не вірю.

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему