Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Серп 2014

Роман Кошовий: «Щастя - в простих речах»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

З вагона потяга "Черкаси-Одеса" про своє щастя для НародUA розповів студент Роман Кошовий. Хлопець стверджує, що його щастя полягає у таких звичних речах, як музика, відпочинок та досягнення омріяної цілі, чим ще раз доводить безсмертний фразеологізм "все геніальне - просте, а все просте геніальне".

Роману Кошовому 17 років, він навчається на юриста, а калейдоскоп його захоплень надзвичайно різноманітний: від наукової фантастики до благодійності, від астрофізики до організації заходів.

- Я завжди думав, що щастя - в простих речах. Щастя - прийти додому після важкого дня, ввімкнути старенький запис Френка Сінатри і сісти, думаючи про крутість цього моменту, в комфортне крісло. Щастя - в деталях. Чи не так?

Щастя - в усмішках рідних тобі людей, в очах коханої. Це і є ТВОЄ щастя. Щиро усміхайся, будь вдячний за дні - і щастя буде переповнювати тебе. Рецепт, дійсно, простий.

В моєму житті було багато моментів , коли щастя, буквально, переповнювало мене. Але один із них запам'ятався мені назавжди. Свіжий ранок, я після п'яти кілометрів дуже виснажений, приймаю душ. І тут дзвонить телефон (о 6-й годині ранку!).

- Роман Кошовий? Це вас турбує "такий-то такий-то університет" - ви пройшли на бюджет.

Тиша. Кладуть слухавку. Я в шоці. Мене переповнює ЦЕЙ МОМЕНТ.

 

 

Фото надане Романом Кошовим

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему