Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Жовт 2014

Роман Ярьоменко і щастя: ромашкова олія та романи Достоєвського

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Щастям з НародUA ділиться Роман Ярьоменко. Він - романтик, який не уявляє свого життя і щастя без книг.

Роман Ярьоменко, 18 років. Хлопець мешкає у Харкові та навчається у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна. Студент-романтик не уявляє свого життя без книг, захоплюється літературою ХІХ ст. та творами світових класиків.

- Що приносить мені справжнє щастя? Ромашкова олія та романи Достоєвского!

Кожного дня я мандрую сторінками захоплюючих романів і запам'ятовую усі мудрі думки. Іноді на таке цікаве заняття я витрачаю цілісінький день. Проте, коли після важкого робочого дня я повертаюся додому, іду у ванну кімнату, вмикаю гарячу воду і... і намащую тіло ромашковою олією - це неймовірно!

Я уявляю, що мене поглинає всесвіт Достоєвського. В такі моменти мені здається, що всі його герої - реальні, що вони і справді думають про щось, переймаються. Я уявляю, що і в них є почуття, переживання...

Якщо ви знайомі з ними так само близько, як і я, то не забувайте їх. Краще зберігайте у своїй пам'яті, розмовляйте з ними, пізнавайте їх...

Нещодавно крізь запах ромашкової олії мені наснився чудернацький сон. Це виглядало так, ніби я занурився у море, а воно перетворилося в ромашкову олію. Морські мешканці, водорості, медузи... все з ромашок, навіть сонячне світло, яке ледь торкалося води, навіть я!

Саме в цьому моє щастя! Романи Достоєвського та ароматна ромашкова олія роблять мене щасливим!

 

Фото надане Романом Ярьоменком

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему