Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Лют 2020

Роксоляна Боровець: "Щастя стало моїм внутрішнім орієнтиром"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"У життєвій непередбачуваності поняття щастя динамічне і воно постійно змінюється", – розповідає Роксоляна Боровець – героїня Щастя на НародUA.

Допоки буде любов до людей, доти буде натхнення творити

83841506 183567439516875 5219578458094436352 n

Жартую, що в мене є дві душі: одна любить формалізм і буквоїдство, через що і навчаюсь на юридичному, а інші – творча, через це я пишу картини та створюю авторські іграшки.

Моє життя різко змінилось, коли вступила в університет, тоді я повірила у можливості себе проявити і щось змінити. Тому я ще досі думаю, як реформувати шкільну освіту, оскільки таких можливостей за школи в мене не було.

Я стала головою студентського самоврядування ще на першому курсі, тоді я намагалась виступати борцем за права студентів, і як би все не вдавалось – це стало унікальним життєвим досвідом.

Мене змінили ще дві студентські організації: Ліга студентів АПУ і Федерація дебатів України. Одна навчила дисципліни та організаційної роботи, а інша –не боятись виступати та розвивати своє мовлення.

Ще одним важливим елементом мого формування стало стажування в якості помічниці народного депутата і консультантки Центру правового захисту учасників АТО. Саме тоді я відчула те перше тремтіння в серці й зрозууміла, що роблю щось важливе. Цього разу було особливе тремтіння, адже це «важливе» було не лише для студентів, а всіх громадян в цілому.

Прагнення зробити життя кращим і людей щасливішими змушувало мене неодноразово подавати проекти, розвиватися і далі працювати. Так і вирішила подаватись на експертку з питань якості вищої освіти та бути там, де зараз є.

Ще попереду довгий шлях, але допоки буде любов до людей, доти буде натхнення творити. Взамін прошу – цінуйте те, що для вас стараються зробити інші.

Що таке щастя?

83892316 891362251322614 3989264142484635648 n

Ще з дитинства я розуміла, що в життєвій непередбачуваності поняття щастя динамічне і воно постійно змінюється. Це залежить від пріоритетів, досвіду, життєвих обставин. Зараз я віднайшла своє щастя  в сім’ї, в людях, гармонії і в самій собі. І знаєте що? Всі ці компоненти є невідчужні й головне – взаємопов’язані.

Я люблю людей. Люблю їхні усмішки, люблю бачити їх безтурботних в буденній метушні, люблю відчувати гармонію серед них. Саме це надихає мене, саме це стимулює мене робити щось корисне, важливе. І найкращою платнею за доброту і працю заради людей  є емоції.

Коли надаю людям консультацію, одержую щастя у формі подяки, коли пишу проекти – бачу усмішки людей, коли організовую заходи – бачу користь для інших, і це змушує бути щасливою. Тоді я розумію, що є сенс в моїй роботі. Тому від усіх своїх прийнятих рішень і вчинених дій  я хотіла одержати лише одну емоцію. І так, це щастя. Це стало моїм внутрішнім орієнтиром. Саме тому я не можу залишатись на одному місці, саме тому мене доля кидає в різні середовища.  

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему